Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 12:22:18

Збільшився мінімальний розмір допомоги по безробіттю

18.10.2024   09:58Агенцiя

Мінімальний розмір допомоги по безробіттю зріс від 2500 до 3600 грн для деяких категорій населення. Це рішення зафіксовано Постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 19.09.2024 № 74. Текст Постанови офіційно оприлюднений вчора, нові правила вже діють з 1 жовтня.

Нововведення стосується:

людей, які не мали 7 місяців страхового стажу протягом року до набуття статусу безробітного та отримували до підвищення 1 500 грн;

людей, які працювали не менше 7 місяців перед настанням безробіття та отримували до підвищення 2 500 грн;

внутрішньо переміщених осіб, які не мають документів про страховий стаж, та отримували до підвищення 2 500 гривень.

Мінімальний розмір допомоги по безробіттю залишився незмінним — 1 500 грн.

Таку допомогу отримує молодь до 35 років, яка не має страхового стажу.
А також особи, звільнені за окремими статтями трудового законодавства: систематичне невиконання обов’язків без поважних причин, прогул, крадіжки за місцем роботи тощо.

Під час дії воєнного стану тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 90 календарних днів, а особам передпенсійного віку — не більше 360 календарних днів.


Управління комунікацій
Державного центру зайнятості
 

Останні новини Чернігівщини

 Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

 На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59

Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Внаслідок російських обстрілів Чернігівщини постраждала дитина: поліція документує воєнні злочини 11:58

За минулу добу ворог продовжив атакувати безпілотниками Чернігівську область.

30 березня: цей день в Україні і світі 08:26

День 1496 Російська агресія - Day 1496 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини