Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 02:27:52

У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів

26.07.2024   12:03Агенцiя

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Найбільшу частку у загальній сумі (63,4 відс.) займає податок на доходи фізичних осіб, якого сплачено 2,7 млрд гривень.
Єдиного податку на підприємницьку діяльність надійшло 730 млн грн (17,1 відс. загальної суми надходжень до місцевих бюджетів).
Податку на майно (за земельні ділянки, нерухомість, транспорт) сплачено 475 млн грн (11,1 відс. доходів місцевих бюджетів).
Акцизного податку від реалізації підакцизної продукції та акцизного податку на пальне надійшло 169 млн грн (4 відс.).
Частка решти податків і зборів у загальній сумі становить 4,4 відс.: податку на прибуток сплачено 76 млн грн, рентної плати за користування природними ресурсами – 83 млн грн, екологічного податку – 8 млн гривень.  
П’яту частину надходжень до місцевих бюджетів області сплатили установи сфери державного управління, освіти та охорони здоров’я  (21,6 відс. або 922 млн грн). Також значні суми сплатили платники, що відносяться до сфери сільського господарства (19,4 відс. загальної суми або 829 млн грн), промислові підприємства (16,2 відс. або 691 млн грн). Від громадян надійшло 760 млн грн податків з підприємницької діяльності, плати за майно, податку на доходи (17,8 відс. загальної суми надходжень).
Галузь торгівлі та громадського харчування поповнила бюджети на 392 млн грн (9,2 відс. доходів місцевих бюджетів), транспорту – на 184 млн грн (4,3 відс.), лісового господарства – на 91 млн грн (2,1 відс.), будівництва – на 60 млн грн (1,4 відс.).
      

 Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09

Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.

Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.

Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25

У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.

До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43

20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.

На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21

Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини