Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 15:30:09

Бюджети Чернігівщини у травні 2024 року отримали 1,9 мільярди гривень податків

07.06.2024   15:47Агенцiя

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінну сплату податків та підтримання економічної безпеки нашої держави, забезпечення коштами Збройних Сил України, бюджетної сфери, соціальних виплат та відновлення інфраструктури.

Так, у травні 2024 року до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області юридичними та фізичними особами сплачено 1,9 млрд грн податків та зборів.
Значну частину сплачених сум спрямовано до державного бюджету (60,3 відс.) – 1146,1 млн гривень. Доходи Загального фонду державного бюджету склали 871,8 млн грн та збільшились порівняно з минулорічними на 29,1 відс. (+196,4 млн грн), в основному за рахунок збільшення надходжень по податку та збору на доходи фізичних осіб – на 15,0 відс (+38,4 млн грн), податку на прибуток – на 42,1 відс. (+66,3 млн грн) та податку на додану вартість – на 59,0 відс. (+91,1 млн грн). До спеціального фонду державного бюджету надійшло у травні 2024 року 274,4 млн грн (у тому числі податку з грошового забезпечення та грошових винагород військовослужбовців – 271,2 млн грн).
До місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено 753,2 млн грн податків та зборів (39,7 відс. в загальнообласній сумі). Минулорічний рівень перевищено  по податку на доходи із заробітної плати найманих працівників, з доходів інших ніж зарплата (в т.ч. від оренди паїв) та від річного декларування фізосіб  разом – на 23,4 відс. (+89,6 млн грн), по єдиному податку – на 49,3 відс. (+40,3 млн грн), по податку на майно – на 4,8 відс. (+3,7 млн грн), по податку на прибуток –  на 43,2 відс. (+7,6 млн грн).
Крім податків, платники Чернігівщини у травні 2024 року спрямували до державних фондів 1,1 млрд гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 15,6 відс. або на 144,9 млн грн більше за минулорічний факт.

          Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області





 

Останні новини Чернігівщини

Поліція встановлює обставини вибуху на Новгород-Сіверщині, внаслідок якого травмувалися двоє неповнолітніх 14:29

Сьогодні вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в лісі на території Понорницької громади Новгород-Сіверського району внаслідок вибуху зазнали травм двоє 15-річних хлопців.

У Ніжині відбулося засідання виконавчого комітету 14:07

На черговому засіданні виконавчого комітету було розглянуто низку проєктів рішень, що стосуються соціального захисту дітей, вшанування Героїв, підтримки Збройних Сил України, облаштування укриттів, а також питань культурної, майнової та комунальної сфер.

Визначено кандидатури на нагородження Почесною відзнакою Чернігівської обласної ради «Волонтер Чернігівщини» 13:35

32 клопотання розглянуто на засіданні комісії з питань нагородження Почесною відзнакою Чернігівської обласної ради «Волонтер Чернігівщини», яке 4 листопада провела перший заступник голови обласної ради, голова вищевказаної комісії Ніна Лемеш.

На Ніжинщині чоловіка засуджено до восьми років позбавлення волі за умисне вбивство знайомого 13:12

Бахмацький районний суд Чернігівської області визнав 60-річного мешканця Ніжинського району винним у вчиненні умисного вбивства та призначив йому покарання у вигляді восьми років ув’язнення.

Грантове фінансування для мікро- та малих підприємств 12:41

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в межах проєкту "Життєздатність+": економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», який фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі. Ініціатива спрямована на підтримку економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини