Конкурс "МедіаЧе"-2020. Перші підсумки та старт онлайн-голосування
Оргкомітет конкурсу журналістських робіт "МедіаЧе" 2020 року завершив перший етап оцінювання поданих матеріалів.
До фіналу конкурсу вийшли 12 різнопланових робіт — по три у кожній з номінацій: «Дякуємо медикам!», «Молодь Чернігівщини», «Реформи на Чернігівщині» та «Чернігівщина патріотична».
Нагадаємо, що загалом на цьогорічний «МедіаЧе» оргкомітет прийняв 78 текстових та відеоматеріалів.
Остаточних переможців конкурсу до 1 червня у кожній з тематичних номінацій визначить окреме журі, до складу якого увійшли відомі в області журналісти та експерти медіагалузі: Наталія Бушай, Ірина Гайова, Надія Дерев’янко, Сергій Народенко, Павло Пущенко, Ірина Синельник.
Окрім того, ще одного переможця з-поміж 12 фіналістів — лідера симпатій аудиторії — буде обрано шляхом відкритого онлайн-голосування. Це голосування у номінації «Чернігівщина: голос спільноти» розпочнеться за посиланням bit.ly/MediaCHE2020 о 15:00 сьогодні, 28 травня, і завершиться о 23:59 31 травня.
Перелік матеріалів, що вийшли до фіналу конкурсу «МедіаЧе» 2020 року (в алфавітному порядку)
Номінація «Дякуємо медикам!»
стаття «Замість ФАПу – Ніна Киянець» (авторка — Лариса Галета, оприлюднено у газеті «Деснянка» 17 жовтня 2019 року);
сюжет «У Чернігові вперше зробили комбіновану операцію на серці й легенях» (авторка — Аліна Клименко, оприлюднено в ефірі філії ПАТ НСТУ «Чернігівська регіональна дирекція» («UA: Чернігів») 6 травня 2020 року);
випуск передачі «Точка дотику» «Чернігівщина і коронавірус, секрети захисту і життя чернігівців у Китаї» (автор — Павло Солодовник, оприлюднено у виданні «Чeline» 4 березня 2020 року).
Номінація «Молодь Чернігівщини»
сюжет «1000 дерев висадили жителі селища Макошине, щоб врятувати озеро» (авторка — Аліна Клименко, оприлюднено в ефірі філії ПАТ НСТУ «Чернігівська регіональна дирекція» («UA: Чернігів») 30 квітня 2020 року);
репортаж «Дерев’яне серце» (авторка — Віра Курико, оприлюднено у виданні «Reporters.» 6 травня 2019 року);
стаття «Чернігівські слони та інші дивовижні творіння Георгія Вербицького» (авторка — Любов Сила, оприлюднено у виданні «Час Чернігівський» 25 червня 2019 року).
Номінація «Реформи на Чернігівщині»
стаття «Лижна база, завод майбутнього і «освітні феї»: дива і мрії Городнянської громади» (автор — Павло Солодовник, оприлюднено у виданні «Чeline» 31 жовтня 2019 року);
стаття «Ризикнути і стати першим: історія одного естонсько-українського проекту» (авторка — Наталія Іващенко, оприлюднено у виданні «Час Чернігівський» 19 серпня 2019 року);
сюжет «Скорочення працівників та ліжкомісць: як другий етап реформи вплине на протитуберкульозний диспансер» (авторка — Дар'я Янушкевич, оприлюднено в ефірі філії ПАТ НСТУ «Чернігівська регіональна дирекція» («UA: Чернігів») 16 квітня 2020 року).
Номінація «Чернігівщина патріотична»
репортаж «Ленін і пустота» (авторка — Віра Курико, оприлюднено у виданні «Reporters.» 19 грудня 2019 року);
сюжет «Три покоління писанкарок» (автор — Олексій Коцебчук, оприлюднено в ефірі філії ПАТ НСТУ «Чернігівська регіональна дирекція» («UA: Чернігів») 16 квітня 2020 року);
стаття «Холостяк з Макіївки: шиє-вишиває і в ансамблі співає…» (авторка — Сніжана Божок, оприлюднено у виданні «Che.cn.ua» 29 жовтня 2019 року).
Оргкомітет конкурсу «МедіаЧе»
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.