У виставковій залі Спілки художників України відкрилась виставка творів, присвячених 200-літтю від дня народження Тараса Шевченка
Це роботи Володимира Матвейцова «Тарас» та чудово написаний образ Шевченка, який художник назвав « Пророк». Тут ми бачимо і творіння народного художника України Анатолія Шкурка, написані ще раніше. Екслібриси Василя Лесненка запрошують поринути у світ його «Шевченкіани».

Привертає увагу одно з великих полотен Олексія Какала, яке називається «Разом із Тарасом». Тут же і «Катерина» Надії Мартиненко, «Тополя» Олексія Потапенка, філософські картини Євгена Кріпа, Євгена Павлова та інших.
Виставка відкрита для всіх бажаючих ознайомитися з творами чернігівських художників і долучитися поглядом до нашого Кобзаря.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.