Міліціонери з Чернігівського району вибороли ІІІ місце у літературному конкурсі
Книга «Через роки та відстані», написана працівниками Чернігівського райвідділу внутрішніх справ та ветеранами міліції, в номінації «публіцистика» зайняла ІІІ місце на обласному літературному конкурсі «Краща книга року».

Вже традиційно до Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження в Чернігівській центральній міській бібліотеці імені Михайла Коцюбинського відбулася офіційна церемонія нагородження лауреатів обласного літературного конкурсу «Краща книга року». Привітав присутніх та вручив нагороди лауреатам конкурсу від імені Чернігівського міського голови секретар міської ради Олег Шеремет. Всього на конкурс було представлено 26 книг 25 авторів.
Серед учасників конкурсу був і творчий колектив Чернігівського райвідділу внутрішніх справ на чолі з начальником відділу підполковником міліції Сергієм Бондарем. Міліціонери презентували свою книгу «Через роки та відстані».
Члени поважного журі зізналися, що ця книга була для них певною мірою несподіванкою, оскільки про міліцію, як правило, пишуть журналісти, тому приємно, що за перо нарешті взялися самі міліціонери. Журі належним чином оцінило високий художній рівень книги та теми, які в ній піднімалися.
Як і годиться, одним з перших читачів книги став начальник Управління МВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик. Він з цікавістю прочитав роботу від першої до останньої сторінки, головний міліціонер області високо оцінив творчий доробок редакційної колегії на чолі з начальником райвідділу Сергієм Бондарем. Начальник УМВС Олександр Михайлик віддав належне вкладеній у дослідження титанічній праці та висловив упевненість, що книга зацікавить не тільки міліціонерів, які несуть службу в лавах Чернігівського райвідділу, а й представників інших територіальних підрозділів, студентську молодь, краєзнавців.
Документально-публіцистичне видання "Через роки та відстані" - це реалії життя звичайних міліціонерів, найгостріші моменти служби, надії, острахи та переживання. Збірка історій ветеранів побачила світ менше року тому і розповідає про життя у погонах та нелегку й небезпечну службу.
Як розповів голова редколегії підполковник міліції Сергій Бондар, метою написання книги був не сухий хронологічний виклад фактів і подій, а показ міліціонера, як носія історичних традицій захисту рідної землі від криміналу, змалювання образу правоохоронця-сина Чернігівщини, готового покласти душу й тіло на олтар законності.
Книга висвітлює ті моменти міліцейської роботи, які, як правило, залишаються за кадром, але варті уваги громадськості. Зокрема, в книзі тонко показані людські якості міліціонера, патріотизм, мужність і співчуття до тих, хто помилився в цьому житті, але готовий стати на шлях виправлення.
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.