Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 15:33:58

Прес-конференція: "Унормування конфлікту інтересів в міських радах Чернігівської області"

11.01.2018   12:00Агенцiя

11 січня о 12:00 відбудеться прес-конференція на тему: "Унормування конфлікту інтересів в міських радах Чернігівської області."

Під час заходу представники  Чернігівської громадської організації «Освітній центр «Ініціатива» розкажуть про результати виконання  проекту«Врегулювання питання конфлікту інтересів у місцевих радах: законодавство та практика», який охоплює   Чернігівську, Сумську та Харківську області.

Під час прес-конференції, зокрема,  буде озвучено наскільки регламенти рад міст обласного підпорядкування Чернігівщини, відповідають чинному антикорупційному законодавству, якою є практика озвучення депутатами заяв про конфлікт інтересів, та які кроки треба здійснити для покращення ситуації в цій сфері.

На захід запрошуються представники ЗМІ та всі зацікавлені у даній темі.

Прес-конференція відбудеться: у четвер, 11 січня 2018 року о 12.00, за адресою м.Чернігів, вул. Хлібопекарська, 10 (приміщення товариства «Просвіта»)

Контактна особа Павло Пущенко (063)4785562

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.