Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 травня, 11:53:28

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час

24.05.2024   13:17Агенцiя

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

    «Мене дуже тішить, що Чернігівщина так продуктивно реалізовує проєкти в культурній сфері. Адже культура – це потужна зброя», - акцентував Мартін Єгер. – «Наразі триває боротьба не лише за територію України. Це боротьба за національну ідентичність».

В’ячеслав Чаус детально розповів про роботу Єдиного мистецького простору Чернігівщини у час активних бойових дій.

Також дипломата цікавила безпекова та економічна ситуація в регіоні.

    «Прикордоння області живе в режимі регулярних обстрілів. Наразі ми працюємо над тим, щоб відселити людей на більш безпечні території, однак ніхто не поспішає покидати власні домівки навіть через високу загрозу», - зауважив В’ячеслав Чаус.

Також голова ОДА розповів основні показники економічної ситуації регіону. Дипломата вразила стійкість місцевих підприємців, які не релокуються та знаходять ресурс відновлюватися.

Після спілкування з командою ОДА делегація відвідала низку об’єктів, зокрема оглянули одну з потужних модульних котелень, яку Німеччина надала для медичних закладів.  

    «Німеччина залишається непохитною у своєму прагненні підтримати Україну в цей складний період. Допомагаючи забезпечити лікарні модульними котельнями, ми прагнемо забезпечити безперервне надання важливих медичних послуг у суворі зимові місяці. Ця ініціатива не лише задовольняє нагальні потреби, але й зміцнює стійкість української системи охорони здоров’я в довгостроковій перспективі», – зазначив Мартін Єґер.

Візит відбувся в рамках діяльності Регіонального офісу міжнародного співробітництва — ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

 Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи

Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21

Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами

Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49

На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:46

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.

12 травня: цей день в Україні і світі

12 травня: цей день в Україні і світі 08:44

День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини