Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 липня, 11:51:50

Чернігівщина та Київщина у фокусі уваги для бельгійської Агенції ENABEL

22.05.2024   10:27Агенцiя

Агенція планує найближчим часом відкрити представництво в Україні та вже формує перелік проєктів до реалізації.

Як спільними зусиллями втілити їх в життя на Чернігівщині, представники організації обговорили сьогодні з командою ОВА.

Актуалізував потреби регіону для іноземних гостей В’ячеслав Чаус, начальник ОВА:

    «Відновлення житла, будівництво укриттів, розмінування, постраждалий бізнес – проблеми, які ми маємо вирішувати у співпраці, двосторонньою взаємодією».

Та додав, що для організації саме такого якісного партнерства в регіоні діє ініціатива Президента Україна – Регіональний офіс міжнародного співробітництва, у рамках якої і відбулася зустріч.

В’ячеслав Чаус зауважив, що приміром, з початку повномасштабного вторгнення проведена масштабна робота з облаштування укриттів, що дозволило більш, ніж половині учнів регіону вчитися очно. Проте робота триває – ще 106 освітніх закладів потребують облаштування сховищ.

Актуальним залишаються питання розвитку професійно-технічної та дуальної освіти, реабілітації, облаштування укриттів в медичних закладах з повноцінними операційними та реанімаційними палатами.

Планами бельгійської Агенції співробітництва в галузі розвитку стосовно допомоги у відновленні Чернігівщини поділився постійний представник ENABEL в Україні Дірк Депре.

За його словами, пріоритетні сфери для організації – це освіта та медицина. Приміром, співпраця можлива в будівництві укриттів, відновленні медичних закладів, їх енергоощадності.

Майбутнє партнерство включає підтримку професійної освіти, обмін досвідом бельгійських лікарів з медиками регіону тощо.

    «Проєкт підтримки України в Агенції розрахований до 2028 року, що дозволяє говорити про довготривалі партнерські відносини. І поле для саме партнерства, а не односторонньої допомоги, досить широке», – каже Дірк Депре.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Отримати Витяг щодо стану розрахунків з бюджетом платникам стало значно простіше 09:57

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що органи ДПС України постійно працюють над удосконаленням процесів обліку платежів та сервісів, які дозволяють платникам зручно користуватися такими процесами за допомогою засобів ІКС «Електронний кабінет платника».

Чернігівські поліцейські протягом кількох годин розшукали та повернули додому двох зниклих дітей 09:26

За позаминулу добу з інтервалом в годину до поліції надійшли повідомлення про зникнення безвісти двох неповнолітніх дівчат різного віку.

18 липня: цей день в Україні і світі 11:21

ДЕНЬ 876 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 876 RUSSIAN AGRESSION

Міжнародні партнери допомогли відновити спортивну залу у школі № 20 17:05

Спортивна зала чернігівської школи № 20, яка зазнала численних руйнувань під час блокади міста у 2022 році, наразі виглядає сучасно та абсолютно невпізнанно.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини