“Що відбувається”: Медіабаза ІМІ та Суспільне.Чернігів запускають нове токшоу
Незабаром на Чернігівщині стартує нове суспільно-політичне токшоу “Що відбувається”. Проєкт реалізує Суспільне.Чернігів у партнерстві регіональним хабом Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива” за підтримки “Інтерньюз”.
Двічі на місяць впродовж 30-40 хвилин журналісти Суспільне.Чернігів разом із незалежними експертами будуть обговорювати гострі соціальні проблеми, що впливають на якість життя в регіоні, зокрема й ті, що постали перед Чернігівщиною внаслідок російської агресії проти України. Токшоу буде транслюватися онлайн на офіційному каналі Суспільне.Чернігів у YouTube.
За словами регіонального представника ІМІ в Чернігівській області та координатора “Медіабази.Чернігів” Павла Пущенка, цей проєкт серед іншого спрямований на розвиток незалежної журналістики та формування в регіоні експертного середовища:
“Сьогодні як ніколи важлива сильна позиція незалежних медіа, адже в інформаційному просторі дуже багато фейків та маніпуляцій. Наша організація “Інститут масової інформації” підтримує якісні інформаційні проєкти, сподіваююсь, і цей допоможе чернігівцям розібратися, що відбувається в регіоні.”
На думку шеф-редакторки північно-східного хабу та Суспільне.Чернігів Алли Скорик, проєкт допоможе заповнити порожню нішу в чернігівському медіапросторі. Адже наразі в регіоні бракує прямоефірних дискусій на соціально-важливі теми, які потребують детального та оперативного аналізу.
“Будемо говорити про гроші, політику, соціальну сферу, мобілізацію, корупцію. Наша аудиторія - частина дискусії, активна її частина. Адже своїми коментарями та запитаннями до стріму в YouTube вона доповнюватиме її. Наша мета – вчасно і повно надавати людям інформацію і пояснення подій, які потребують тлумачення”, – говорить Алла Скорик.
Перший випуск токшоу “Що відбувається” запланований на другу половину травня. Проєкт триватиме до кінця 2024 року. Заплановано 14 випусків шоу.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.