Росіяни вдарили "Іскандером" по території Прилуцької громади
Росіяни 9 травня вдарили ракетою "Іскандер-М" по території Прилуцької громади на Чернігівщині.
Про це у коментарі Суспільному повідомив начальник департаменту цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА Сергій Болдирєв.
"Зафіксували один вибух балістичною ракетою "Іскандер-М" по території Прилуцької громади. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила", — сказав він.
Нагадаємо, російські війська за добу 9 травня обстріляли чотири прикордонні громади Чернігівщини. Вели вогонь з мінометів, ствольної артилерії, також скинули ВОГ з безпілотника та атакували дроном.
Останні новини Чернігівщини
Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45
За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44
Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59
До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.
19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58
День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression