7 протоколів про адміністративне правопорушення Обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на Чернігівщині
Більше половини виявлених порушень відшкодовано в ході ревізії Обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на Чернігівщині.
Незаконні виплати зарплат, закупівля електроенергії за завищеними цінами, понаднормове списання пально-мастильних матеріалів, оплата завищених обсягів та вартості ремонтно-будівельних робіт та інші порушення на загальну суму 2 млн гри виявили аудитори Держаудитслужби під час ревізії комунального некомерційного підприємства.Не чекаючи закінчення ревізії, Обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф було відшкодовано кошти в сумі 1,1 млн грн.
За результатами ревізії складено 7 протоколів про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП.
Матеріали ревізії передано до Чернігівської обласної прокуратури, за результатами розгляду яких відкрито кримінальне провадження.
Пресслужба Управління Північного офісу
Держаудитслужби в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression