На Чернігівщині є вакансії з наданням житла
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується близько двох десятків пропозицій роботи з наданням житла.
Є такі вакансії для лікарів. Так, терапевта, педіатра та хірурга запрошують на роботу у Варву. Заробітна плата – 20 тис. грн.
Офіційне працевлаштування і житло обіцяють працівникам сільського господарства. Операторів машинного доїння запрошують в села Травневе Городнянської громади (зарплата 10000 грн) та Терехівка Киселівської громади (зарплата 8000 грн). Доярів готові забезпечити роботою і житлом в Ічні. Заробітна плата 12 тис. грн.
Трактористів шукають в Ічні, в селах Терехівка Киселівської громади та Нетяжино Сухополов’янської громади. Обіцяють заробітну плату 13000, 20000 та 17100 грн відповідно. Окрім трактористів, є вакансії підсобного робітника із заробітною платою 8000 грн – в Терехівці та 9000 грн – у Нетяжино.
Жителів Чернігівщини запрошують на роботу в Київську область, Броварський район, село Калинівка. Там потрібні овочівники на заробітну плату 20000 грн.
Пропонується робота з наданням житла і в Чернігові. Шукають швачок на заробітну плату 8000 грн.
Потрібна робота? Пропозиції дивіться на сервісі "Єдиний портал вакансій" https://jobportal.dcz.gov.ua/, в телеграм-каналі актуальних вакансій «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz, на нашому сайті https://chg.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy
Чернігівський обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression