Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 8 липня, 10:49:01

До чернігівського банку, де стався вибух, зробили підкоп із підвалу сусіднього будинку

06.05.2024   17:17Агенцiя

"Цей підкоп зробили три тижні тому, десь так. І пісок в дитячому садочку під паркан поклали. Викликали поліцію, вони прийшли, подивилися, сказали, все добре і поїхали. І ось, будь ласка, нормально закінчилося. Коли вони виносили той пісок, невідомо", — каже Ніна.

За словами речниці обласного управління ДСНС Ніни Луценко, рятувальникам знадобилась майже година, щоб ліквідувати пожежу та розпочати розбір зруйнованого банку, який прибудований до десятиповерхівки. Зараз до підкопу немає доступу, там працює поліція.
За інформацією речниці Нацполіції в області Наталії Слабеняк, травмованих людей внаслідок вибуху немає. Поки тривають слідчі дії, про причини вибуху офіційно не заявляють.
Відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна шляхом вибуху).
Щоб дізнатися про збитки, які зазнав банк, Суспільне зробило інформаційний запит та чекає на відповідь.

Останні новини Чернігівщини

Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40

З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.

На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47

У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.

Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35

У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному вирощуванні конопель та зберіганні наркотичних засобів 08:53

Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю поліції Чернігівщини отримали інформацію про те, що 51-річний житель Чернігова незаконно облаштував на території свого господарства дві теплиці у яких здійснює культивування рослин коноплі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини