Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 02:39:24

Руйнація колектора на Масанах. Які варіанти вирішення

01.05.2024   13:43Агенцiя

Цієї суботи, 27 квітня, в мікрорайні Масани (біля магазину «Велмарт») комунальники зафіксували пошкодження асфальтобетону відразу в кількох місцях, там, де прокладено каналізаційний колектор діаметром 600 мм.

 Про питання та варіанти його вирішення під час загальноміської наради 30 квітня доповідав директор КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко.

    – Складність в тому, що він проходить через забудову (торгові точки – ред.), – зазначив Сергій Малявко. – Для того, що розкопати цей колектор і зробити відкритим способом, ширина котловану має бути метрів десь 10. Тобто, всі ці  забудови можуть бути безпосередньо в траншеї.

Зараз для вивчення проблеми та прийняття найоптимальнішого рішення для її усунення, залучається спецобладнання та зовнішні спеціалісти. Зазначимо, що колектор 1990 року будівницва і через нього здійснюється водовідведення понад 10 багатоповерхових будинків у мікрорайоні Масани.

    – Є варіант робити колектор зсередини, тобто методом санації. Для цього з міста Суми ми запросили фахівців зі спеціальним роботом та профільну організацію, яка робить ремонти колекторів зсередини. Сьогодні-завтра проведемо телеметрію і будемо приймати рішення, який вид робіт застосовувати, – проінформував директор КП.

Також Малявко додав, що критичної ситуації із водовідведенням наразі немає, комунальне підприємство забезпечене спецтехнікою для перекачування. У разі ж виконання аварійних робіт відкритим способом, доведется тимчасово припинити водопостачання до понад 10 будинків, зазначив керівник КП.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини