Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 липня, 11:10:47

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

24.04.2024   11:26Агенцiя

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

МНС

МНС

Оперативна інформація про ситуацію поблизу державного кордону України в межах області:

3 вибухи з міномету 120 мм біля н.п. Баранівка Новгород-Сіверського району.

2 вибухи з міномету 120 мм біля н.п. Грем’яч Новгород-Сіверського району.

4 вибухи з міномету 120 мм біля н.п. Грем’яч Новгород-Сіверського району.

4 вибухи з міномету 82 мм біля н.п. Клюси Корюківського району.

3 вибухи з міномету 120 мм біля н.п. Луб’яне Новгород-Сіверського району.

3 вибухи з міномету 120 мм біля н.п. Грем’яч Новгород-Сіверського району.

8 вибухів з міномету 120 мм біля н.п. Баранівка Новгород-Сіверського району.

5 вибухів з міномету 120 мм біля н.п. Прогрес Новгород-Сіверського району.

10 вибухів з міномету 120 мм біля н.п. Медведівка Новгород-Сіверського району.

5 вибухів з міномету 120 мм біля н.п. Прогрес Новгород-Сіверського району.

6 вибухів з міномету 120 мм біля н.п. Луб’яне Новгород-Сіверського району.

2 вибухи з міномету 120 мм біля н.п. Грем’яч Новгород-Сіверського району.

2 вибухи з міномету 120 мм біля н.п. Красний Хутір Новгород-Сіверського району.

2 вибухи пристрій скинутий з дрону біля н.п. Бучки Новгород-Сіверського району

20 вибухів  з РСЗВ "Град" біля  н.п. Вороб'ївка Новгород-Сіверського району.

4 вибухи  НУРС з СУ-25 біля н.п. Грем'яч Новгород-Сіверського району.

4 вибухи з міномету 82 мм біля н.п. Клюси Корюківського району.

Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

Ситуація на мережах життєзабезпечення:

Внаслідок бойових дій знеструмлені 10 ЛЕП 10 кВ (з них 8 частково), 24 населені пункти (з них 5 частково), 49 трансформаторних підстанцій. Без електропостачання залишаються 1281 абонент.

Пожежі –3 :

пожежі в житловому секторі – 1:

- в с. Мала Кошелівка  Ніжинського району (Вертіївська ТГ) по вул. Шевченка, 71 о 10 год. 46 хв. 23 квітня сталася пожежа житлового будинку (7х8 м, стіни дерев`яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено внутрішнє облицювання стіни на площі 8 кв. м та перекриття на площі 6 кв. м. Причина – коротке замикання електромережі.

пожежі сухої трави та сміття – 1:

- біля с. Воробʼївка Новгород-Сіверського району (Новгород-Сіверська ТГ) о 19 год. 51 хв. 23 квітня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - потрапляння малокалорійного джерела запалювання на горючий матеріал. Збиток встановлюється.

пожежа- 1:

- в м. Чернігові по вул. Урочище Святе о 21 год. 08 хв. 23 квітня сталася пожежа господарчої будівлі (2,5х2,5 м, стіни цегляні, покрівля дерев`яна). Вогнем знищено будівлю та сміття на площі 5 кв.м. Причина – потрапляння малокалорійного джерела запалювання на горючий матеріал.

Виявлення та знешкодження боєприпасів: піротехнічні підрозділи 13 разів залучалися до виконання робіт за призначенням, виявлено 17 ВНП (з початку бойових дій знешкоджено - 52804 ВНП).

На р. Дніпро вище с. Дніпровське та на ділянці р. Десна «с-ще Макошине –  с. Морівськ» спостерігаються  підвищення  рівнів води весняної повені  з добовою інтенсивністю 1-8 см.

Небезпечні гідрологічні явища та процеси на водних об’єктах області:

Через коливання рівнів води на річках області, спостерігається ускладнення гідрологічної обстановки на окремих ділянках:

р. Дніпро

с-ще Радуль (Ріпкинська ТГ) Чернігівського району - перелито  проїжджу частину вул. Новікова (ділянка довжиною до 80 м, глибина до 47 см), ускладнене транспортне сполучення з 28 домоволодіннями. Підтоплень присадибних ділянок, будівель та споруд житлового і господарського призначення не зареєстровано.

р. Десна                                                                                                       

Новгород-Сіверська ТГ Новгород-Сіверського району - через затоплення під'їзних шляхів до понтонних мостів через р. Десна та р. Віть (ділянки довжиною
до 70 м, рівень води до 102 см), тимчасово припинено пряме транспортне сполучення з 3 населеними пунктами громади (с. Бирине, с. Підгірне, с. Прокопівка).

Коропська ТГ Новгород-Сіверського району - через затоплення ґрунтової дороги Короп - Лиса Гора (ділянка довжиною до 20 м, рівень води до 20 см), ускладнене транспортне сполучення з с. Лиса Гора.

с-ще Короп (Коропська ТГ) Новгород-Сіверського району - перелито  проїжджу частину вул. Лугова (ділянка довжиною до 20 м, глибина до 16 см), ускладнене транспортне сполучення з 21 домоволодінням. Підтоплень присадибних ділянок, будівель та споруд житлового і господарського призначення не зареєстровано.

Сосницька ТГ Корюківського району - в зв’язку з підняттям рівня води в річці Десна порушено поромне сполучення між смт Сосниця та населеними пунктами Сосницької селищної ради (с. Пекарів, с. Кнути, с. Костирів, с. Синютин).

Сосницька ТГ Корюківського району - перелито ділянку автомобільної дороги Т-25-21 Сосниця-Шаповалівка (ділянка довжиною до 40 м, глибина до 40 см), порушено транспортне сполучення між с. Мале Устя та мостом через
р. Десна у напрямку с. Велике Устя (с. Велике Устя, с. Долинське, с. Бутівка,
с. Бондарівка, с. Старобутівка, с. Польове).

с. Мале Устя  (Сосницька ТГ) Корюківського району - перелита частина дороги по вул. Луговій (ділянка довжиною до 20 м, глибина до 40 см), внаслідок чого ускладнене транспортне сполучення з 15 домоволодіннями (мешкає 20 осіб). Підтоплень присадибних ділянок, будівель та споруд житлового призначення не зареєстровано.

с. Якличі (Сосницька ТГ) Корюківського району - перелита частина дороги по вул. Придеснянській (ділянка довжиною до 15 м, глибина до 50 см), внаслідок чого ускладнене транспортне сполучення з 4 домоволодіннями (мешкає 7 осіб). Підтоплень присадибних ділянок, будівель та споруд житлового призначення не зареєстровано.

Спільно з органами місцевої влади в м. Новгород-Сіверський створено та функціонує мобільний пост для надання допомоги населенню (від ГУ ДСНС в області залучені 1 чоловік особового складу, 1 човен). Протягом доби надано допомогу 25 особам (з початку робіт - 1053 особам, з них 83 дитини).

Попередження про небезпечні гідрологічні явища (НГЯ) та процеси на водних об’єктах Чернігівської області:

23-30 квітня на р. Дніпро в межах Чернігівської області утримуватиметься затоплення заплави з порушенням транспортного сполучення ряду прирічкових сіл  водами р. Сож та р. Дніпро у Чернігівському районі (II рівень небезпеки – помаранчевий).

Внаслідок  продовження підвищення рівнів  води  та утримання їх на високих позначках, на р. Десна та її притоці р. Снов триватиме  затоплення заплавних територій та доріг на заплаві з порушенням транспортного сполучення з окремими селами у Новгород-Сіверському та Ніжинському районах (І рівень небезпеки – жовтий);  у Корюківському та Чернігівському районах області (ІІ рівень небезпеки - помаранчевий).

Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 14 мкр/год., Прилуки – 10 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 13 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.

Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 23 квітня по 20 годину 24 квітня очікується хмарна погода з проясненнями, вночі місцями невеликий дощ, вдень дощ, місцями гроза. Вітер східний 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура по області вночі 3-8º, вдень 9-14º тепла.

По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень дощ. Вітер східний 7-12 м/с. Температура вночі 6-8º, вдень 12-14º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Міжнародні партнери допомогли відновити спортивну залу у школі № 20 17:05

Спортивна зала чернігівської школи № 20, яка зазнала численних руйнувань під час блокади міста у 2022 році, наразі виглядає сучасно та абсолютно невпізнанно.

Чернігівські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України з пішохідного туризму 16:18

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з пішохідного туризму (зв'язки) серед дорослих та старших юнаків.

Ніжинські рятувальники ліквідували пожежу автомобіля 15:23

Сьогодні о 09:20 до ніжинських рятувальників надійшов виклик про пожежу легкового автомобіля на одній із вулиць районного центру.

У Ріпкинській громаді зафіксовано спалах африканської чуми свиней 14:40

В одному з особистих господарств у с. Пилипча Ріпкинської ТГ виявили спалах африканської чуми свиней .

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини