Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 травня, 06:21:08

Підготовка до опалювального сезону: Чернігівська громада отримає 4 «міні-ТЕЦ»

16.04.2024   15:00Агенцiя

USAID Україна через Проєкт енергетичної безпеки у співпраці з командою Мінінфраструктури, Комітету ВРУ з питань енергетики та ЖКП, НКРЕКП розгортає мережу малої та середньої когенерації.

 Йдеться про одночасне вироблення електро- та теплової енергії на підприємствах теплопостачання.

Загалом закуплено 91 когенераційну установку для 32 міст України та двох університетів. Більшу частину когенераційних установок потужністю від 50 кВт до 1500 кВт вже розподілено, зокрема чотири одиниці – для Чернігівської області. Їх планується встановити на великі котельні до початку опалювального сезону в обласному центрі.

    «Теплопостачальні підприємства Чернігова отримають чотири так звані «міні-ТЕЦ», що «підстрахують» їх при аварійних або планових відключеннях електроенергії. Тобто місто матиме безперебійне теплопостачання. До того ж вироблена такими установками електрична енергія може слугувати і для зменшення дефіциту в енергосистемі під час пікового навантаження. Дякуємо за таку суттєву підтримку нашої області! Ворог підступний і непередбачуваний, тому маємо готуватися до наступного опалювального сезону вже зараз», – каже заступник начальника Чернігівської ОВА Дмитро Синенко.

Варто зазначити, що запуск у роботу всіх когенераційних установок забезпечить в Україні стабільне теплопостачання для понад одного мільйона мешканців багатоквартирних будинків та близько тисячі соціальних об'єктів незалежно від планових чи аварійних відключень електроенергії.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації.

Фото – ілюстративне

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини