Поліція Чернігівщини нагадує батькам про небезпеку відчинених вікон
Поліцейські наголошують батькам про необхідність подбати про безпеку вікон та балконів. Поліція закликає не залишати малолітніх дітей без нагляду та пам’ятати, що москітна сітка не захищає від падіння з вікна, тому несе найбільшу небезпеку.
З настанням тепла ми все частіше відчиняємо вікна на провітрювання або залишаємо москітну сітку. Такі дії можуть становити потенційну небезпеку для малюків.
![]()
Поліція Чернігівщини нагадує прості правила безпеки, які допоможуть убезпечити дитину від падіння з вікна:
- не залишайте малюка без нагляду в приміщеннях, де відкрите вікно або є ймовірність, що дитина може його відкрити;
- ніколи не грайте з дитиною на підвіконні, не дозволяйте сидіти на ньому;
- не заохочуйте інтерес малечі до вікон;
- заберіть з-під вікна меблі, аби дитина не змогла залізти на підвіконня;
- не показуйте малолітнім дітям, як відчиняти вікно, намагайтеся відволікати їхню увагу від цього;
- встановіть фіксатори, які не дозволять дитині відчинити вікно самостійно;
- якщо ж немає можливості встановити обмежувачі, завжди можна викрутити ручки та використовувати їх лише за потреби;
- не дозволяйте дітям виходити на балкон без супроводу дорослих;
- і завжди пам’ятайте, що москітна сітка, яка у маленької дитини може створювати враження надійної опори, не здатна витримати їх вагу та запобігти падінню;
Не залишайте відкритими вікна навіть тоді, якщо вам здається, що дитина занадто маленька, щоб дістати до підвіконня.
Бережіть найдорожчих!
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.