Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 липня, 12:11:30

Чи може наявність дитини або шлюб стати підґрунтям дискримінації

05.04.2024   14:11Агенцiя

«Керівництво не любить працівників з дітьми» – стереотип чи пережиток? Навколо теми працевлаштування завжди точилися розмови й упередження, які стосуються абсолютно різних категорій, зокрема віку, статі, зовнішнього вигляду тощо. Цей умовний список можна продовжити сімейним становищем особи, яка в пошуках роботи.

Так, побутує думка, що розповсюджена дискримінація незаміжніх молодих жінок, або ж нещодавно одружених чи тих, що мають малолітніх дітей. Підґрунтям для цього можуть бути законодавчо визначені пільги та гарантії для вагітних жінок та жінок з дітьми. Мовляв фінансові витрати на такого працівника й шкода робочій діяльності неспівставні. Проте, зважаючи на реалії останніх років і талант знаходити вихід зі складних ситуацій, часто українці успішно можуть виконувати покладену на них роботу й дистанційно.
Багато хто скаже, що чоловіки також можуть, приміром, йти з дитиною «на лікарняний» чи у декретну відпустку, і буде абсолютно правий. Проте поки що звична ситуація для більшості, коли саме жінка бере на себе таку функцію.
Слід зауважити, що Кодекс законів про працю України визначає рівні права обох батьків на відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Примітно, що трьох оплачуваних років такої відпустки немає ніде в світі.

 

 

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 80 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 10:04

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

Чернігівські стрільчині вибороли низку нагород на чемпіонаті України зі стрільби кульової серед осіб з порушеннями слуху 09:36

Вихованки Чернігівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю Інна Афонченко та Анна Нагорна, вибороли низку нагород на чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб з порушеннями слуху, що проходив у Києві з 10 до 16 липня.

З пішохідного мосту в Чернігові стрибнув чоловік: його вдалося врятувати 09:05

У Чернігові 16 липня чоловік стрибнув з пішохідного мосту. Його вдалося врятувати.

Російські війська вдарили ракетою Х-59 по населеному пункту на Чернігівщині 08:40

Армія рф 16 липня ракетою завдала удар по селу Голінка Ніжинського району Чернігівської області.

17 липня: цей день в Україні і світі 08:31

ДЕНЬ 875 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 875 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини