Поліція розслідує факт забруднення землі промисловими відходами на Сновщині
Поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом забруднення землі поблизу Сновська відходами виробничої діяльності одного з місцевих підприємств.
Вчора до поліції надійшла інформація про те, що під час патрулювання околиць міста Сновськ поліцейські сектору реагування патрульної поліції помітили трактор, який зливав в поле рідину невідомого походження.
Поліцейські зупинили транспортний засіб та викликали на місце події слідчо-оперативну групу відділення поліції №2 (м. Сновськ) Корюківського райвідділу поліції.
Водій трактора пояснив поліцейським, що речовина, яку він зливав у поле – відходи від переробки продуктів одного з місцевих підприємств.
Правоохоронці провели огляд місця події, вилучили транспортний засіб та відібрали зразки рідини для проведення експертних досліджень.
Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури відкрив кримінальне провадження частиною 1 статті 239 Кримінального кодексу України (забруднення або псування земель).
Санкція статті передбачає штраф від однієї до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.