Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 09:29:44

Корюківські поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який чинив домашнє насильство над власною матір’ю

27.03.2024   14:43Агенцiя

Зловмисник протягом тривалого часу вчиняв психологічне насильство щодо жінки. За скоєне кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Протягом кількох місяців до Корюківського районного відділу поліції надходили повідомлення від 55-річної мешканки одного з сіл Корюківщини зі скаргами на поведінку сина відносно неї. За словами жінки, дорослий син виганяв матір з будинку, ображав, принижував та залякував фізичною розправою.

Поліцейські вживали заходів адміністративного впливу за кожним із цих звернень потерпілої. Зокрема, вони неодноразово складали на порушника протоколи за статтею 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (вчинення домашнього насильства).

Також поліцейські виносили термінові заборонні приписи, які передбачали заборону кривдникові у будь-який спосіб контактувати з потерпілою. Однак чоловік продовжував свої протиправні дії.

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури повідомили кривднику про підозру за статтею 126-1 Кримінального кодексу України (домашнє насильство).

Санкція статті передбачає покарання від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин громадських робіт, арешт на строк до шести місяців, до п’яти років обмеження волі або позбавлення волі до двох років.

Поліцейські вкотре нагадують: Якщо ви або ваші знайомі потерпаєте від домашнього насильства – не мовчіть та звертайтеся до поліції.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини