Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 10:21:50

Підвищення обороноздатності області, прозорість використання коштів на відбудову та інші актуальні питання: на брифінгу з В’ячеславом Чаусом

22.03.2024   15:38Агенцiя

В офіційному медіацентрі представників ЗМІ сьогодні зібрав начальник ОВА В’ячеслав Чаус. На брифінг винесені «гарячі» теми життєдіяльності області: стан справ у прикордонні та хід фортифікації; результати роботи робочої групи «Прозорість і підзвітність», хід реалізації проєкту за ініціативи Президента України «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Як зауважив начальник ОВА, він та його профільний заступник періодично інспектують хід фортифікаційних робіт на різних ділянках кордону Чернігівщини.

    «На зміцнення обороноздатності на кордоні Чернігівщини за розрахунками фахівців потрібно близько 1,5 млрд гривень. Значну частину вже отримали. Та роботи розпочали ще до надходження фінансів на рахунки. Станом на зараз укладено 64 договори з 5 підрядниками. Перед початком робіт проводиться обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів. Роботу ускладнює постійна загроза обстрілів. Та попри це інженери-будівельники дуже вмотивовані, бо розуміють важливість своєї роботи», - зазначив начальник ОВА.

У жовтні минулого року при обласній військовій адміністрації розпочала діяльність робоча група «Прозорість і підзвітність». Серед основних завдань — контроль за оприлюдненням видатків та надходжень структурних підрозділів облдержадміністрації.

Уже цьогоріч було проведено 5 засідань робочої групи, проаналізовано майже дві тисячі закупівель. У найближчих планах робочої групи – збільшити залученість громадськості до відповідної роботи.

    «Громадськість – це потужна сила. І її варто залучати до таких важливих завдань, як моніторинг використання коштів. Наразі робоча група на етапі підготовки меморандуму із відповідними ІГС», - акцентував начальник ОВА.

У розпалі на Чернігівщині проєкт за ініціативи Президента України «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Наразі до ІІІ етапу пройшло 82 команди з різних куточків Чернігівщини. Уже проведено 426 ігор. Участь взяли 3564 дитини.

    «Ми обов’язково переможемо. А що потім? Країну має розбудовувати і відбудовувати впевнене в собі, здорове покоління. Такі змагання – це про здоровий спосіб життя, про командний дух, про загартованість мети», - резюмував начальник ОВА.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини