На Чернігівщині поліцейські виявили та вилучили схрон з арсеналом зброї та боєприпасів
Оперативники управління карного розшуку обласної поліції спільно з колегами з Менського відділення поліції в ході відпрацювання оперативної інформації виявили в одному з сіл Корюківського району схрон з арсеналом зброї: гранатометами, автоматами та боєприпасами.
Оперативники із залученням поліцейських вибухотехніків виявили у нежитловій будівлі численну кількість зброї та боєприпасів: три автомати, п’ятнадцять гранатометів, двадцять дві гранати, 230 набоїв до автоматичної стрілецької зброї.
Все знайдене поліцейські вилучили та направили для проведення експертних досліджень.

Слідчі внесли відомості про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Поліцейські нагадують, що у разі виявлення зброї, боєприпасів чи інших небезпечних чи підозрілих предметів – негайно повідомляйте до поліції.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.