Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 12:00:15

Менські поліцейські викрили чоловіків, які підозрюються у незаконному полюванні

19.03.2024   10:25Агенцiя

За фактом незаконного полювання правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Тривають слідчі дії.

Вчора, під час патрулювання міста Мена, екіпаж групи реагування патрульної поліції зупинив автомобіль «Chevrolet Niva» під керуванням 30-річного місцевого мешканця. В салоні були ще троє чоловіків.

Під час поверхневого огляду салону автівки поліцейські виявили 4 одиниці гладкоствольної вогнепальної зброї, рюкзаки, один з яких був у крові, рештки вбитої тварини. В багажнику автомобіля правоохоронці також виявили надувні човни та мішок з рибою.

Автомобіль, а також речові докази правоохоронці вилучили та направили на проведення експертних досліджень.

Дізнавач поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури розслідує кримінальне провадження за частиною 1 статті 248 Кримінального кодексу України (незаконне полювання). Санкція статті передбачає штраф від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеження волі на строк до трьох років.

Наразі поліцейські встановлюють суму завданих державі збитків. Досудове розслідування триває.

Нагадуємо, що на території Чернігівської області у період дії воєнного стану забороняється полювання, також діє заборона на відвідування лісів населенням.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

23 грудня: цей день в Україні і світі

23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40

День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини