За матеріалами СБУ до АРМА передано кошти, вилучені у ексочільника ВЛК Чернігівщини
За матеріалами Управління Служби безпеки України в Чернігівській області в управління Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) передано майже 1 млн доларів США, а також понад 22 тис. євро.
Ці кошти були вилучені слідчими СБУ під час проведення обшуків у ексголови військово-лікарської комісії у лютому поточного року.
За даними досудового розслідування експосадовець за гроші обіцяв військовозобов’язаним зняття з військового обліку на підставі фіктивних довідок щодо непридатності до служби за станом здоров’я.
До злочинної схеми фігурант залучив декількох діючих посадовців обласних ВЛК та медичних установ.
Наразі у кримінальному провадженні триває досудове розслідування за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань) та ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України).
Зловмисник перебуває під вартою без права внесення застави.
Йому загрожує до 10 років тюрми з конфіскацією майна.
Комплексні заходи проводились за процесуального керівництва Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами
Колектив Чернігівської обласної лікарні в чергове ділився своєю кров’ю 15:12
30 жовтня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.