Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 липня, 23:35:51

«Прозорість і підзвітність»: обговорено пропозиції до Меморандуму про співпрацю ОДА з громадськістю

12.03.2024   14:42Агенцiя

В межах роботи групи «Прозорість та підзвітність» триває напрацювання Меморандуму про співпрацю та взаємодію Чернігівської ОДА і представників громадянського суспільства області. Документ спрямований на здійснення спільних і взаємоузгоджених дій, зокрема, у процесах відновлення області та подальшого сталого розвитку регіону.

Зацікавленість у такій взаємодії наразі виявили коаліція «Сіверщина» та Чернігівське обласне об’єднання організацій роботодавців  «Сіверщина», антикорупційна громадська спілка «Совість», Чернігівська регіональна торгово-промислова палата, ГО «Сяйво Сіверщини» та ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини», які й підписуватимуть Меморандум.

Під час попереднього обговорення проєкту документа сторони детально зупинилися на напрямах співпраці та відповідних заходах. Сьогодні ж в ході чергової зустрічі узгодили остаточний варіант.

Перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем наголосив, що співпраця має бути в межах чинного законодавства без дублювання напрямів взаємодії, яка вже налагоджена з громадськістю.

Серед узгодженої спільної діяльності – очищення бізнес-середовища Чернігівщини від фактів порушень визначених законодавчих норм (у сфері виробництва товарів та надання послуг, податкового і екологічного законодавства), а органів влади в Чернігівській області – від проявів непрофесійності та корупції; реалізація конституційних прав громадян на участь у формуванні державної політики у всіх сферах життєдіяльності, розробці стратегій розвитку регіону і цільових програм та планів з їх реалізації; створення і розвиток сприятливого інвестиційного клімату; запобігання правопорушенням у сфері антикорупційного  законодавства тощо.
 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

Соціальний захист ВПО на Ніжинщині: програми підтримки та допомога благодійників 16:36

На території Ніжинського району (включно з райцентром) на обліку в єдиній інформаційній базі даних про ВПО перебуває понад 12,8 тисячі осіб. Найбільше з Чернігівської (близько 4 тисяч) та Київської (понад 4,5 тисячі), решта – з Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Херсонської областей.

єРобота: в Чернігові військовий відкрив чайну «Сьорб» 15:50

Не кавою єдиною, вирішив Владислав Іванцов і відкрив у Чернігові чайну «Сьорб». Для цього скористався програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту «єРобота» і отримав понад 450 тис. гривень на започаткування бізнесу.

Реформа шкільного харчування в Ніжинській громаді в дії! 15:09

Обирати здорову їжу навчали школярів у пришкільних таборах Ніжина.

У Чернігові поліцейські викрили злочинну групу «наркозакладчиків» 14:45

Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю поліції Чернігівщини відстежили та перекрили канал систематичного надходження в обласний центр значних партій психотропних речовин, які в подальшому збувалися вроздріб шляхом «закладок».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини