Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 15:13:50

Шефи у погонах привітали малюків зі святом Миколая

22.12.2012   15:34

Посланці Святого Миколая, вдягнені у міліцейську форму, відвідали Черешенську школу-інтернат на Коропщині. Шефство над цим закладом вже не перший рік тримає управління Державної служби охорони при УМВС України в Чернігівській області.

Отже, з привітаннями та подарунками до дітлахів прибув керівник відділу кадрового забезпечення цього потужного підрозділу підполковник міліції Ігор Магдибор разом з колегами.

Як завжди, добираючи подарунки, правоохоронці намагалися максимально догодити підшефним дітлахам. Цього разу вихованці отримали солодощі і фрукти, а навчальний заклад загалом - телевізор, який буде встановлено у житловому корпусі інтернату. Поважний гість відзначив, що завдяки цьому подарункові вихованці закладу матимуть змогу дивитися як улюблені передачі та мультфільми, так і переглядати відеопрограми з різних аспектів правового виховання (їх шефи у погонах також періодично постачають інтернатові).

Дітлахи добре підготувалися до приїзду шефів - показали концерт, в якому взяли участь навіть малюки, а на добру згадку про веселе свято подарували створену власноруч картину.

Керівник закладу Олена Лагошна від імені всіх вихованців, яких у Черешеньках налічується ледь не 2 сотні, а також від педагогічного колективу школи-інтернату щиро подякувала гостям з управління ДСО за постійну увагу і піклування.

Не обмежившись присутністю на святкових заходах, підполковник Магдибор з колегами оглянули приміщення школи, особливу увагу зосередивши на кабінеті правової освіти та соціальної роботи, а також на спортивному комплексі, що складається з просторої зали для ігрових видів спорту, а також чудово укомплектованої тренажерної зали. Ці об'єкти використовуються у Черешенській школі на повну потужність. Свідченням того є численні відзнаки, здобуті вихованцями закладу на змаганнях різних рівнів - від районного до Всеукраїнського.

Наполегливе навчання та високі досягнення у спорті - запорука широких життєвих перспектив для вихованців інтернату. І педколектив, і шефи з міліцейського підрозділу згодні в одному: відповідальність дорослих за подальшу долю цих дітей не повинна обмежуватися рамками випускного вечора. Треба дати кожному з них путівку в життя. І правоохоронці готові взяти в цьому активну участь.

- Наше спілкування з підлітками не минає для них даремно, - поділився спостереженнями Ігор Іванович Магдибор. - Вони більш вільно орієнтуються в правових питаннях, розуміють суспільне значення праці правоохоронних органів, а дехто і сам висловлює бажання прийти після навчання на службу до міліції, а конкретніше - до Державної служби охорони. Безумовно, ми надамо їм усіляку підтримку, зробимо все, щоб вони отримали гідну путівку в доросле життя.

Останні новини Чернігівщини

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби 14:21

15 лютого в Мені проходили змагання обласного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2011 року народження, присвячені 31 річниці виводу військ з Афганістану та пам’яті загиблих воїнів в локальних конфліктах.

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини 14:15

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми.

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО "Алея майстрів Чернігова" 13:51

П’ята ювілейна виставка мистецьких робіт учасників ГО «Алея майстрів Чернігова» відкрилася у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 13:32

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради 13:24

Засідання Погоджувальної ради перед проведенням 52 сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося 17 лютого. Головував на засіданні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини