Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 10:32:32

Шефи у погонах привітали малюків зі святом Миколая

22.12.2012   15:34

Посланці Святого Миколая, вдягнені у міліцейську форму, відвідали Черешенську школу-інтернат на Коропщині. Шефство над цим закладом вже не перший рік тримає управління Державної служби охорони при УМВС України в Чернігівській області.

Отже, з привітаннями та подарунками до дітлахів прибув керівник відділу кадрового забезпечення цього потужного підрозділу підполковник міліції Ігор Магдибор разом з колегами.

Як завжди, добираючи подарунки, правоохоронці намагалися максимально догодити підшефним дітлахам. Цього разу вихованці отримали солодощі і фрукти, а навчальний заклад загалом - телевізор, який буде встановлено у житловому корпусі інтернату. Поважний гість відзначив, що завдяки цьому подарункові вихованці закладу матимуть змогу дивитися як улюблені передачі та мультфільми, так і переглядати відеопрограми з різних аспектів правового виховання (їх шефи у погонах також періодично постачають інтернатові).

Дітлахи добре підготувалися до приїзду шефів - показали концерт, в якому взяли участь навіть малюки, а на добру згадку про веселе свято подарували створену власноруч картину.

Керівник закладу Олена Лагошна від імені всіх вихованців, яких у Черешеньках налічується ледь не 2 сотні, а також від педагогічного колективу школи-інтернату щиро подякувала гостям з управління ДСО за постійну увагу і піклування.

Не обмежившись присутністю на святкових заходах, підполковник Магдибор з колегами оглянули приміщення школи, особливу увагу зосередивши на кабінеті правової освіти та соціальної роботи, а також на спортивному комплексі, що складається з просторої зали для ігрових видів спорту, а також чудово укомплектованої тренажерної зали. Ці об'єкти використовуються у Черешенській школі на повну потужність. Свідченням того є численні відзнаки, здобуті вихованцями закладу на змаганнях різних рівнів - від районного до Всеукраїнського.

Наполегливе навчання та високі досягнення у спорті - запорука широких життєвих перспектив для вихованців інтернату. І педколектив, і шефи з міліцейського підрозділу згодні в одному: відповідальність дорослих за подальшу долю цих дітей не повинна обмежуватися рамками випускного вечора. Треба дати кожному з них путівку в життя. І правоохоронці готові взяти в цьому активну участь.

- Наше спілкування з підлітками не минає для них даремно, - поділився спостереженнями Ігор Іванович Магдибор. - Вони більш вільно орієнтуються в правових питаннях, розуміють суспільне значення праці правоохоронних органів, а дехто і сам висловлює бажання прийти після навчання на службу до міліції, а конкретніше - до Державної служби охорони. Безумовно, ми надамо їм усіляку підтримку, зробимо все, щоб вони отримали гідну путівку в доросле життя.

Останні новини Чернігівщини

Виставка світлин «Краса світу» Леоніда Лаврика 10:16

18 квітня в читальній залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин «Краса світу» члена Національної спілки фотохудожників України Леоніда Лаврика.

Життя, загартоване війною: історія переселенки, яка обрала працю на перемогу 08:15

Їй би сьогодні просто радіти життю — обіймати дітей (їх у неї четверо), тішитися вісьмома онуками, будувати плани на завтра. Але війна переписала її долю…

Чернігівські кікбоксери — серед найкращих в Україні! 08:14

З 15 до 18 квітня у Луцьку відбулися Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юніорів, юнаків і дітей.

22 квітня: цей день в Україні і світі

22 квітня: цей день в Україні і світі 08:12

День 1519 Російська агресія - Day 1519 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини