Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 лютого, 09:55:55

Чернігів відвідала делегація з Латвії — дивилась на результати співпраці та говорила про подальше партнерство

23.02.2024   13:20Агенцiя

З черговим візитом у Чернігові представники Латвії. 22 лютого в.о. міського голови Олександр Ломако зустрівся з державним секретарем міністерства економіки Латвійської Республіки Едмундсом Валантісом, головою представництва в Україні латвійського агентства інвестицій та розвитку Айнарсом Межулісом, заступницею Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні з питань реформ і реконструкції Мадарою Сіліня.

Чернігів продовжує розвивати партнерство з Латвією. Під час цієї зустрічі було обговорено можливість надання допомоги для відновлення школи №19 та насосної станції №3 КП «Чернігівводоканал». Обидва об'єкти отримали суттєві пошкодження під час активних бойових дій у 2022 році.



    — Освіта — та галузь, де ми продовжуємо потребувати підтримки у відновленні. Це про майбутнє. Про відчуття нормальності для наших дітей. Дуже важливо, щоб люди поверталися до міста. Під час бойових дій пошкоджень зазнали 80 % освітніх закладів міста. З допомогою партнерів ми продовжуємо їхнє відновлення. Зокрема, мова про школу №19, одну з найпошкодженіших. І ще один важливий проєкт — відновлення водонасосної станції, яка забезпечує водопостачання 40 % міста, — повідомив під час зустрічі Олександр Ломако.

Також делегація оглянула встановлені на території модульного містечка що на вул. В. Дрозда будинки, виготовлення та передачу яких профінансувала її країна. А також відвідала дитсадок №10 — один із ДНЗ, для яких Латвія передала меблі.

    — Наш уряд не припиняє допомагати Україні і Чернігову. Наступні транші для Чернігівщини вже затверджені. І ми тут, щоб зрозуміти як краще зможемо допомогти, чого потребує регіон, — зазначив Едмундс Валантіс.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини