Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 20:16:43

Мешканцю Чернігова повідомлено про підозру у незаконному придбанні та зберіганні психотропів та прекурсорів

22.02.2024   10:54Агенцiя

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 28-річному мешканцю міста Чернігова у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту психотропних речовин у великих розмірах та незаконному придбанні, зберіганні прекурсорів в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 311 КК України).

За даними слідства, чернігівець, прагнучи налагодити виготовлення психотропів, незаконно придбав речовину, яка містить у своєму складі прекурсор, обіг якого обмежено – фенілнітропропен, та зберігав її за місцем свого проживання.

Крім того, чоловік займався придбанням психотропних речовин, обіг яких обмежено й заборонено – амфетаміну та PVP з метою їх подальшого збуту наркозалежним особам.

Під час проведення обшуку виявлено та вилучено амфетамін, три згортки з PVP, майже 90 г фенілнітропропену, колби, градусники, скляні ємності з хімічною рідиною. З метою перевірки можливості виготовлення за допомогою синтезу амфетаміну виявлені речовини, хімічний посуд та обладнання направлено на проведення експертних досліджень.

Наразі підозрюваного затримано та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування здійснюється слідчими СУ ГУНП в Чернігівській області за оперативного супроводу Управління боротьби з наркозлочинністю обласної поліції та силової підтримки спецпідрозділу «Корд».

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

     

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
 

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини