На Чернігівщині поліцейські забезпечили евакуацію родини пенсіонерів з обстрілюваного прикордонного села
Співробітники Новгород-Сіверського відділу поліції у взаємодії з органами місцевого самоврядування допомогли евакуюватися літньому подружжю та їхній 90-річній матері з безперервно обстрілюваної Леонівки у безпечнішу громаду – на Куликівщину.
Російські війська щоденно завдають ударів різними засобами ураження по прикордонних селах на Чернігівщині. Однак, попри небезпеку, в багатьох селах навіть найближчої прикордонної смуги досі залишаються мешканці. Переважно це літні люди, яким морально дуже важко покинути домівку і нажите майно. Та все ж і вони поступово схиляються до необхідності переїзду – і їм на допомогу негайно приходить поліція.
![]()
- Щойно поліцейські дізналися про бажання родини з трьох пенсіонерів евакуюватися з прикордонного села у Семенівській громаді – відразу у взаємодії з місцевою владою забезпечили всю необхідну підтримку, — пояснив начальник сектору поліцейської діяльності в м. Семенівка Володимир Єрмоленко. — Співробітники поліції допомогли переселенцям завантажити їхнє майно на комунальну вантажівку та супроводили пенсіонерів до нового місця мешкання у безпечній громаді, дуже далеко від кордону з агресором.
Поліція наголошує на тому, що продовжує системну роз’яснювальну роботу серед мешканців близького прикордоння. Правоохоронці готові гарантувати свою підтримку всім, хто зважиться на такий крок.
- Поліцейські Новгород-Сіверщини та місцеві владні органи мають повне порозуміння і єдність підходів до розв’язання проблем евакуації цивільного населення. Кожен охочий виїхати подалі від обстрілів обов’язково отримає нашу допомогу, – наголосив Володимир Єрмоленко.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.