Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 04:08:03

Чернігівському навчально-методичному центру профспілок виповнилося 25 років

22.12.2012   10:47Агенцiя

20 грудня чверть століття відзначив Навчально-методичний центр профспілок.

В цей день привітати керівництво та колектив Центру завітали найближчі друзі та партнери – лідери профспілкових організацій усіх рівнів, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, керівники навчальних закладів та підприємств обласного центру.

Підкреслюючи особливий статус Чернігівського центру в системі профспілкової освіти нашої держави на свято прибули заступник голови Федерації профспілок України Євген Драп’ятий та керівник департаменту розвитку профспілкового руху ФПУ Валентина Шевченко.

З вітальним словом перед учасниками урочистостей виступила Ірина Дорожкіна, директор підприємства “Навчально-методичний центр” Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, яка розповіла про сучасний стан справ, а також найближчі плани та перспективи розвитку Центру. За її словами, сьогодні Чернігівський НМЦ є не тільки потужним осередком профспілкового навчання, але і дієвим елементом інфраструктури соціального діалогу та справжнім центром освіти дорослих. Центр проводить курси для кадрових працівників та відповідальних за охорону праці, регулярно організовуються семінари з актуальних питань трудового законодавства, бухгалтерського обліку та багато іншого.

Нині до послуг слухачів сучасні навчальні приміщення, комп’ютерний клас, бібліотека, кабінет охорони праці, комфортабельний готель, три зали кафе. Спеціалізований навчальний комплекс дозволяє проводити заходи за участі представників усіх регіонів України. Діє постійна телефонна “гаряча лінія” з питань захисту трудових прав працюючих.

Далі до слова був запрошений Євген Драп’ятий, заступник голови Федерації профспілок України, який відзначив суттєвий вклад колективу Чернігівського Центру в розвиток системи профспілкового навчання, згадав про досягнення НМЦ, впровадження в практику профспілкового навчання сучасних інформаційних технологій, активних методів навчання, висловив вдячність колективу Центру за його роботу, а також президії Федерації профорганізацій області, обласним організаціям галузевих профспілок, первинним профспілковим організаціям за їх постійну увагу до роботи системи профспілкової освіти та підтримку діяльності Навчально-методичного центру.

Виступила на святі і Валентина Шевченко, керівник департаменту розвитку профспілкового руху ФПУ, яка протягом багатьох років співпрацює і допомагає Чернігівському Навчально-методичному центру профспілок. Вона подякувала колективу Центру за постійний творчий пошук і впровадження нових освітніх проектів, передових технологій, форм та методів організації системного навчання профспілкових кадрів та активу.

В своєму виступі перед гостями Центру Микола Богдан – голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області згадав сторінки з історії Навчально-методичного центру: від побудови і розквіту наприкінці 80-х до глибокої кризи з початком ринкових реформ і всеукраїнського визнання вже в наші часи. У своєму виступі очільник профспілок області відзначив працівників, викладачів та методичні розробки Центру, які неодноразово отримували перемоги у всеукраїнському огляді-конкурсі Федерації профспілок України: “Врешті-решт ми справедливо отримали звання базового навчального центру для проведення заходів всеукраїнського значення”.

Після цього колектив Центру вітали голови обласних організацій галузевих профспілок, представники Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Чернігівській області, Виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та багато інших.

Виступаючі на святі гості наголошували, що Чернігівський Центр заслужив своє визнання завдяки копіткій праці його колективу у тісній співпраці з профспілками області. Особливо була відзначена роль Федерації профспілкових організацій Чернігівської області в долі Центру, яка не зважаючи на “важкі” часи зберегла профіль навчального закладу. Надалі було модернізовано матеріально-технічну базу навчального процесу, готелю та кафе, налагоджено плідну співпрацю з соціальними партнерами – органами влади та бізнесом, почали вкладатися кошти у розвиток персоналу, чим закладається фундамент під майбутнє системи профспілкової освіти Чернігівської області.

До пам’ятної дати в житті Центру його співробітники презентували свої наробки – відеофільм, інформаційні стенди, нові методичні посібники, виставку літератури, альбоми та презентації.

Закінчилося свято приємною процедурою нагородження кращих організаторів профспілкового навчання, викладачів, профспілкових лідерів та працівників Центру. Усі вони отримали почесні грамоти та подяки Федерації профспілок України, Федерації профорганізацій області, Чернігівської обласної ради, Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської міської ради. А от Ірина Дорожкіна – директор підприємства “НМЦ” профспілок та Тетяна Матвеєва – голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України отримали з рук Євгена Драп’ятого нагрудні знаки ФПУ “Заслужений працівник профспілок України”.

Копиш Віталій

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.