Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 07:15:21

На Чернігівщині скорочено 55% працівників санітарної служби

21.12.2012   13:24Агенцiя

Про реорганізацію Держсанепідслужби в Чернігівській області.

Відповідно до Указу Президента “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади” від 9 грудня 2010 року № 1085, сьогодні проводиться реорганізація санепідслужби через ліквідацію. В установах санепідслужби області на 01.01.2012 року працювало 1587 працівників. Згідно з Положенням про Держсанепідслужбу України, затвердженим Указом Президента України від 6 квітня 2011 року №?400, на регіональному рівні передбачено створення територіальних органів, а на місцевому рівні відокремлених структурних підрозділів цих територіальних органів, керівники яких виконуватимуть повноваження головних державних санітарних лікарів відповідної адміністративної території.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №?1382 було створено Головне управління Держсанепідслужби у Чернігівській області, як окрема юридична особа до складу якого входить 7 територіальних управлінь. Структура ГУ ДСЕС в області затверджена головою Держсанепідслужби України, за погодженням з Віце-Прем’єр-Міністром України, Міністром охорони здоров’я України. За рахунок створення міжрайонних органів сьогодні практично втричі зменшується кількість установ на місцевому рівні.
У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2011 р. N 1184 “Про затвердження граничної чисельності працівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади” для Чернігівської області гранична чисельність працівників санепідслужби складає 730 працівників, з них 57 державних службовців. Скорочення штату працівників держсанепідслужби України передбачалось на рівні 40%, для Чернігівської області цей показник склав майже 55%.

На виконання постанов Кабінету Міністрів України, дерективних документів Міністерства охорони здоров’я України та керівництва Держсанепідслужби України були створені робочі групи по відпрацюванню поетапного щоквартального скорочення посад та штатної кількості працюючих.

Неодноразово проводились узгоджувальні наради з головними державними санітарними лікарям районів та міст області з метою максимального збереження кадрового потенціалу та матеріально-технічної бази установ. Поетапне скороченні у першому-третьому кварталі проводилось передусім за рахунок вакантних посад, а також немедичних посад – водії, секретарі, бухгалтери, обслуговуючий технічний персонал, у тому числі і частина адміністративних.

На виконання наказу МОЗ України “Про ліквідацію бюджетних закладів, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України” від 21.09.2012 року № 176-о щоквартальне скорочення людей припинилось і розпочалась процедура ліквідації установ.

За вибором працівників, які звільняються буде проводитись їх перепідготовка за рахунок МОЗ та подальше працевлаштування в ЛПЗ Чернігівської області на лікарських та медсестринських посадах, або працевлаштування в інших контролюючих органах у зв’язку з перерозподілом повноважень.

Незважаючи на всі спроби зберегти кадровий потенціал та максимально забезпечити працевлаштування вивільнених працівників, 115 осіб зареєстровані в центрах зайнятості як такі, що втратили роботу, в основному це немедичні працівники.

Голова ліквідаційної комісії А.Г. Валовенкo

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини