Патрульні розшукали водія, який вчинив ДТП і залишив місце пригоди
Вчора ввечері патрульні поліцейські отримали інформацію, що на вулиці Івана Мазепи на паркувальному майданчику сталася дорожньо-транспортна пригода — позашляховик пошкодив легкове авто і поїхав з місця пригоди.
Поліцейських, які прибули на місце, зустріла власниця легковика Great Wall. Жінка розповіла, що її авто стояло на парковці, спрацювала сигналізація, вона вийшла на вулицю і побачила, як від її автомобіля від’їжджав позашляховик Mitsubishi Pajero чорного кольору. На передній частині свого авто водійка побачила пошкодження.
Інспектори встановили власника Mitsubishi, ним виявився 46-річний громадянин. Чоловіка виявили за місцем його мешкання. Громадянин не заперечував, що був за кермом транспортного засобу Mitsubishi Pajero під час автопригоди на паркувальному майданчику і поїхав з місця ДТП. За його словами, наїзд стався під час руху заднім ходом. Патрульні виявили на задній частині авто пошкодження, характерні для дорожньо-транспортної пригоди.
Охоронці порядку склали на чоловіка два адмінматеріали: за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ст. 122-4 (Залишення місця ДТП) КУпАП.
Останні новини Чернігівщини
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.
Громади Чернігівщини першими відкриють літню сесію Програми I_CAN 12:29
У червні представники територіальних громад Чернігівської області першими в Україні долучаться до літньої сесії Національної навчальної програми з управління публічними інвестиціями I_CAN.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.