Постраждалі мешканці Чернігова можуть отримати насіння овочів до посівної
В межах проекту «Згуртовані громади», який реалізує Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), розпочинається робота над забезпеченням домогосподарств, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів до посівної 2024 року. Розподіл і доставку насіння забезпечує ВАГ.
Насіння можуть отримати домогосподарства (громадяни), які постраждали від війни, внутрішньо переміщені особи, сім’ї військовослужбовців, жителі деокупованих та прифронтових територій, де є можливим обробіток земельних ділянок. Фермерам, для комерційних цілей, насіння видаватись не буде.
Визначення потреб мешканців міста Чернігова, які постраждали внаслідок війни, у насіннєвому матеріалі та площ посіву буде проводитись до 1 лютого 2024 року шляхом включення бажаючих осіб до списків отримувачів, що не означає автоматичного надання насіння.
Особам, які постраждали від війни (внутрішньо переміщені особи, сім’ї військовослужбовців) та бажають отримати насіння, необхідно звернутись до: Департаменту соціальної політики ЧМР або Чернігівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.