Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 8 лютого, 10:24:35

Технічні та морально-етичні аспекти надання адмінпослуг для ветеранів: представників ЦНАПів зібрали на семінар

25.01.2024   12:09Агенцiя

Вчора для представників ЦНАПів Чернігівської області на базі Агенції регіонального розвитку провели семінар щодо особливостей надання адмінпослуг у сфері соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей.

До обговорення долучилися представники профільного департаменту Мінветеранів та Головного управління Пенсійного фонду України в області.

Ініціював таку зустріч заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«У нас зараз є можливість «обкатати», налагодити систему, працюючи з невеликою кількістю демобілізованих. Однак, після нашої Перемоги запит значно зросте і до цього треба бути готовими, – наголосив заступник голови ОДА. – У цьому питанні є чимало чутливих точок. І це навіть не про морально-етичну складову (повагу, вдячність, щире бажання допомогти). Адже, як на мене, то все з переліченого має бути за усталеним налаштуванням. Усе варто пропрацювати».

На важливості комфортного та якісного обслуговування ветеранів/ветеранок та членів їх родин наголошував і начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський.

«Ми маємо знати, де хто знаходиться, якої допомоги потребує. Це однаково важливо як для самих ветеранів, так і для суспільства в цілому», – наголосив він.

Привітав учасників директор Департаменту соціального захисту Мінветеранів Руслан Приходько: «Одне з чутливих питань, і я пропоную його детально розібрати, особливості роботи з персональними даними категорії осіб, яка у воєнний час може викликати нездорове зацікавлення».

Загалом на порядку денному чимало технічних питань щодо призначення тих чи інших пільг, виплат, організаційні моменти та інше.

Не оминули увагою і особливості комунікації з ветеранами. Про діалог у кризових ситуаціях консультувала психолог Чернігівського обласного центру ветеранів війни Ірина Глушко.

Найцінніше, що учасники змогли обмінятися досвідом роботи та визначити для себе подальший напрям діяльності.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини