Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 15:36:11

Дітям із вадами здоров’я розширили простір спілкування

21.12.2012   08:38

Понад 15 чернігівських родин, де виховуються діти з вадами здоров’я, до Дня Святого Миколая отримали незвичайний подарунок – благодійне підключення до мережі Інтернет.

За словами керівників громадських організацій, що опікуються проблемами соціального захисту інвалідів та родин, які виховують дітей із фізичними вадами, найбільша проблема цієї категорії – відсутність необхідного кола спілкування.

Директор Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Кузнецова-Молодчая зазначає, що за результатами діяльності фахівців із соціальної роботи вдалося підняти цілий пласт проблем, вирішення яких можливе тільки завдяки об’єднанню зусиль влади, громадськості й соціально відповідального бізнесу.

“Хочеться вірити, що віртуальне спілкування в соціальних мережах із ровесниками стане “ковтком свіжого повітря” для підлітків, які через проблеми зі здоров’ям опинилися у вимушеному соціальному вакуумі”, – каже керівник благодійного фонду “Милосердя і доброта” Парасковія Сидоренко.

На думку керівника громадського об’єднання інвалідів “Шанс”, Інтернет стане в нагоді й тим родинам, які прагнуть знайти однодумців у боротьбі за зцілення себе й своїх дітей. Це різноманітні форуми, он-лайн консультації лікарів, можливість контактів із закордонними клініками й таке інше.

Благодійну допомогу надали секретар міської ради Олег Шеремет, депутати міської ради Костянтин Іванов, Олександр Ковальов, В’ячеслав Кухар, Олег Русін, Олександр Шкурат, Світлана Федорова, підприємець В’ячеслав Чаус, Регіональна торгово-промислова палата, ПАТ “Облтеплокомуненерго” й приватне підприємство “Терміко Плюс”.

Останні новини Чернігівщини

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби 14:21

15 лютого в Мені проходили змагання обласного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2011 року народження, присвячені 31 річниці виводу військ з Афганістану та пам’яті загиблих воїнів в локальних конфліктах.

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини 14:15

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми.

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО "Алея майстрів Чернігова" 13:51

П’ята ювілейна виставка мистецьких робіт учасників ГО «Алея майстрів Чернігова» відкрилася у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 13:32

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради 13:24

Засідання Погоджувальної ради перед проведенням 52 сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося 17 лютого. Головував на засіданні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини