Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 14:10:26

Івана Ващенка призначено заступником голови Чернігівської обласної державної адміністрації

21.12.2023   15:59Агенцiя

Відповідне розпорядження № 247-к начальник ОВА В’ячеслав Чаус підписав 20 грудня. Новопризначений заступник займатиметься питаннями ветеранської політики, сім'ї, молоді і спорту, містобудування та архітектури. Свої обов’язки він почне виконувати з 22 грудня.

До призначення на цю посаду Іван Ващенко із січня 2022 року очолював Корюківську РДА. Під час оборони Чернігова був залучений до захисту області. Чимало допоміг його бойовий досвід розвідника, набутий у ході антитерористичної операції. Іван Ващенко також є головою Координаційної ради ветеранів АТО/ООС при Чернігівській ОДА.

Заступнику начальника ОВА 33 роки. Народився у селі Сахутівка Корюківського району.

У 2014 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України, магістр цивільного права. Має другу вищу освіту – у 2022 році навчався за спеціалізацією «публічне управління та адміністрування» в Навчально-науковому інституті менеджменту, харчових технологій та торгівлі Національного університету «Чернігівська політехніка».

У 2012-2013 роках проходив строкову військову службу в селищі Десна (в/ч А1048), у 2015-2016 роках – військову службу за призовом під час часткової мобілізації.

2014-2017 роки – юрисконсульт у другому державному пожежно-рятувальному загоні Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області.

Наступні п’ять років працював у юридичному відділі Корюківської міської ради: спершу – провідним спеціалістом – державним реєстратором, потім – начальником цього відділу.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини