Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 01:59:42

Академія лідерства для дівчат 4.0 – подай заявку до 20 січня!

19.12.2023   13:52Агенцiя

Громадська організація «Жіноча ліга» запрошує українок віком 14-16 років до участі в Академії лідерства для дівчат 4.0, створеній за підтримки Європейського Союзу.

Академія триватиме з 3 лютого по 15 червня 2024 року онлайн. Вона включатиме десять інформаційних і десять практичних  віртуальних зустрічей із запрошеними експертами на різні теми.

Серед тем сесій – політика та лідерство, ефективна комунікація, гендерна нерівність, профорієнтація та підприємництво як шлях до фінансової незалежності.

Для участі в Академії потрібно сформувати команду із 2-х осіб та заповнити цю форму до 20 січня 2024 року.

Проєкт заснований ГО «Жіноча ліга» у 2020 році в межах програми EU4Youth Alumni Network за підтримки ЄС. У 2024 році Академію лідерства для дівчат 4.0 буде реалізовано у співпраці з Фондом ім. Гайнріха Бьолля.


КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК:
20 Січня, 2024

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини