Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 лютого, 16:36:56

Красуні у погонах змагалися на морозі у "Десні"

19.12.2012   12:00

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, розташованому у селищі Десна на Чернігівщині, відбулися фінальні змагання в рамках першого Всеукраїнського конкурсу "Красуня у погонах - 2012".

Красуні у погонах

Красуні у погонах

Фіналістки змагалися у стрільбі з пістолета, водінні військового "джипа" УАЗ та бойової машини піхоти БМП-1.

- Цей конкурс проводиться вже третій рік поспіль, - повідомив організатор конкурсу - головний редактор Центрального друкованого органу Міністерства оборони України "Народна армія" полковник Володимир Вирва. - До цього року в ньому брали участь лише красуні від Збройних Сил України, але ми вирішили піти далі і запросили до участі колег з інших силових відомств України.

Всеукраїнський конкурс "Красуня у погонах - 2012" розпочався у квітні 2012 року. З цього часу редакція "Народної армії" отримала понад 1000 фотозаявок на участь у конкурсі від дівчат, які служать у силових структурах України.

До фіналу "Красуні у погонах - 2012" дійшли 9 представниць чарівної статі, які проходять службу у Збройних Силах України, Міністерстві внутрішніх справ України та Державній прикордонній служби України.

Це Ксенія Алейнікова (м. Миколаїв) старший солдат, телефоніст польового вузла зв'язку 79-ї окремої аеромобільної бригади, Збройні Сили України; Вікторія Костриця (м. Житомир), старший лейтенант, начальник відділення документованого зв'язку центру телекомунікацій 347-го інформаційно-телекомунікаційного вузла, Збройні Сили України; Інна Торончук (м. Київ), лейтенант, слухач Української військово-медичної академії, лікар-терапевт, Збройні Сили України; Ольга Шляховська (м. Київ), спортсмен-інструктор команди майстрів з неолімпійських видів спорту Центрального спортивного клубу  Збройних Сил України; Жанна Рибалко (м. Київ), майор міліції, старший інспектор з особливих доручень відділу кадрового забезпечення Департаменту внутрішньої безпеки МВС України; Алла Ковбаса (м. Київ), старший лейтенант інспектор відділу ДАІ Шевченківського районного управління ГУМВС України в місті Києві; Ірина Маляр (м. Київ), лейтенант, старший інспектор відділу Прикордонної служби "Бориспіль-3"; Марина Марченко (м. Сімферополь), старший сержант, молодший інспектор прикордонної служби ВПС "Керч" Сімферопольського прикордонного загону; Альона Погребняк (м. Хмельницький), курсант факультету іноземних мов Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

Із близько тисячі фотокарток, які надійшли до редакцій друкованих видань трьох силових відомств - "Народна армія", "Іменем закону" та "Прикордонник України" - журі конкурсу відібрало 72 світлини, які розміщувалися на шпальтах цих газет.
У п'ятницю, 21 грудня, ім'я переможниці першого Всеукраїнського конкурсу "Красуня у погонах - 2012" буде оголошено у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України під час урочистої церемонії.
 

Останні новини Чернігівщини

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

“Bissquit” — триб’ют  “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі”

“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50

7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:46

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини