Підвищення стійкості систем опалення: Чернігівщина отримала 10 твердопаливних блочно-модульних котелень від USAID
Завдяки плідній співпраці Чернігівської ОВА, АТ «ОТКЕ» та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) на Чернігівщину доставлено 10 твердопаливних блочно-модульних котелень.
П’ять поїхали в обласний центр та по одній в Бахмацьку, Коропську, Менську, Новгород-Сіверську, Срібнянську громади. Поставка ще чотирьох (трьох – до Чернігова та однієї – в Городнянську ТГ) – очікується найближчим часом.
Всі котельні будуть використані для забезпечення централізованим теплопостачанням насамперед закладів бюджетної сфери.
Крім того, за підтримки USAID до Чернігова вже доставлено одну когенераційну установку. Обладнання встановлять на одній з найбільших котелень міста, яка забезпечує теплом та гарячою водою 155 житлових багатоповерхівок, 10 освітніх закладів та лікарню. Особливість такої установки — можливість генерувати електричну та теплову енергію з використанням природного газу. Це дозволить мінімізувати наслідки можливих знеструмлень.
Ще дві когенераційні установки надійдуть до області найближчим часом, тривають перемовини щодо поставки третьої.
За повідомленням Департаменту енергоефективності,
транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства
Чернігівської обласної військової адміністрації.
Фото – Коропської селищної ради
Останні новини Чернігівщини
Майже 2500 українців уже скористалися консультаціями в Офісах податкових консультантів 17:05
З моменту запуску роботи Офісів податкових консультантів консультації отримали вже близько 2500 осіб. Про це повідомила в. о. Голови Державної податкової служби України Леся Карнаух.

Профтехи та коледжі запрошують долучитись до проєкту з розвитку соціального підприємництва 16:59
Проєкт StudBiz оголошує OPEN-CALL для закладів професійної та фахової передвищої освіти. 20 відібраних закладів-учасників отримають повний супровід, менторство, юридичну підтримку та грант на відкриття соціального бізнесу у своїх стінах.
На Чернігівщині поліція затримала зловмисника з партією наркозілля вагою 8 кілограмів 16:50
Поліцейські затримали наркодилера, який у Ніжинському районі створив приховану у кукурудзяному полі наркоплантацію з вирощування конопель та збував по всій Україні готові до вживання партії марихуани. Затриманого поміщено під варту.
Поліція Чернігівщини затримала злочинне угруповання підозрюваних у грабежі, серійних крадіжках з агропідприємств і угоні авто 16:43
Поліцейські затримали групу зловмисників, які підозрюються у пограбуванні і крадіжці з агропідприємств, а також в угоні легкового автомобіля. Затриманим повідомили про підозру, їх поміщено під варту.

Чернігівська область виділяє на підтримку Сил безпеки та оборони більше мільярда гривень 16:40
За дорученням Президента України Володимира Зеленського області і громади системно реалізовують державну й регіональні стратегії, спрямовані на підтримку Сил оборони та безпеки. Чернігівщина – не виняток.