Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 16:56:59

Ділків "підвального бізнесу" викрито

19.12.2012   09:57Агенцiя

Мрії деяких індивідів про горілчане море здійснилися в Чернігові. І знайшла його податкова міліція. Щоправда, розлитим у тару: на двох затриманих вантажівках було 2800 л спирту та 160 пляшок фальсифікованої горілки, яку народ іменує паленкою.

З’ясувалося, що завзяті чернігівські ділки «підвального бізнесу»  налагодили ефективну співпрацю з партнерами із сусідньої Сумщини, останні сумлінно постачали спирт. Ті організаційні якості — та на щось корисне! Втім, спритники і вважали цю справу доброю — для себе. А ось споживачів сурогату не шкодували: лабораторні дослідження показали, наскільки шкідливий продукт був у пляшках з етикетками вітчизняних виробників.

За повідомленням відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області, співробітники податкової міліції здійснили 15 обшуків у приватних та кооперативних гаражах Чернігівщини і Сумщини. І, звісно, знайшли джерела, які живили градусні ріки, — і 19 тонн спирту, і ще 1400 пляшок горілки, а також різне знаряддя для розливу підпільного спотикача. Більш того, для шанувальників витонченіших міцних напоїв фальсифікатори приготували ще й 500 пляшок віскі та коньяку — звісно ж, відомих міжнародних брендів. Тобто та сама небезпечна для здоров’я жужка, але значно дорожча.

За словами першого заступника начальника управління податкової міліції ДПС у Чернігівській області Сергія Кузнєцова, з незаконного обігу вилучено матеріальних цінностей на суму до 2 млн грн. За фактами незаконної діяльності порушено кримінальні справи. Триває слідство.

http://ukurier.gov.ua/uk/news/dilkiv-pidvalnogo-biznesu-vikrito/

Останні новини Чернігівщини

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

Підготовка до нового навчального року: нарада з керівниками закладів освіти Чернігівщини 14:39

На Чернігівщині активно триває робота з керівниками установ освітньої сфери. Поступово реалізується підготовка закладів до нового навчального року та опалювального сезону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини