Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 червня, 22:59:34

Автобусний маршрут №22 продовжили до вулиці Володимира Дрозда

18.11.2023   13:34Агенцiя

Відповідне рішення погоджено на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 17 листопада. Зміни почнуть діяти з 20 листопада.

    — Даним рішення пропонується внести зміни в діючий 22-й маршрут, щоб забезпечити модульне містечко на вулиці Дрозда, а також підприємства, які там знаходяться, транспортом. Тобто, кінцева зупинка «Автозавод» буде перенесена на вул. Володимира Дрозда, 15 — повідомив начальник управління транспорту Олександр Рижий.

Необхідність в таких змінах зумовлена тим, що нещодавно у модульне містечко на вул. В. Дрозда  почали заселятися мешканці і їх також потрібно забезпечити послугами громадських перевезень. З цією метою і внесено зміни до міського автобусного маршруту загального користування № 22 «Хімволокно-Автозавод», а саме змінено кінцеву зупинку зазначеного маршруту «Автозавод» на «вул. Володимира Дрозда».

Пресслужба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини