Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 13:41:12

Поліція затримала нетверезого водія, який скоїв лобове зіткнення з вантажівкою у Ніжинському районі

15.11.2023   13:41Агенцiя

Внаслідок лобового зіткнення автівки «Mitsubishi Galant» із зустрічною вантажівкою МАЗ на вулиці міста Борзна Ніжинського району травмувалися троє людей — нетверезий водій та обидва пасажири легковика. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом ДТП, вчиненого у стані алкогольного сп’яніння.

На місце автопригоди негайно виїхали група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського райвідділу.

Поліцейські встановили, що 28-річний молодик, керуючи взятою у знайомого автівкою «Mitsubishi Galant», не врахував дорожню обстановку та допустив лобове зіткнення із зустрічним вантажним автомобілем. Внаслідок автопригоди сам водій легковика, а також обидва його 27-річні пасажири зазнали ушкоджень різного ступеню тяжкості.
Одного з пасажирів з тяжкими травмами було терміново госпіталізовано до реанімації Чернігівської обласної лікарні.
При перевірці учасників ДТП на алкогольне сп’яніння з’ясувалося, що водій легковика перебував за кермом у нетверезому стані. Чоловіка затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
За фактом автопригоди поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч.2 статті 286-1 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, скоєне у стані сп’яніння, що спричинило тяжке тілесне ушкодження).
Винуватцю дорожнього інциденту загрожує до 8 років позбавлення волі, з позбавленням права керувати транспортом ще на строк від 5 до 8 років.
Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини