Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 червня, 05:27:34

Працівниці і працівники соціальної сфери Чернігова приймали привітання з професійним святом

07.11.2023   09:50Агенцiя

Напередодні їх професійного свята, що відзначається щороку у першу неділю листопада, вітав та дякував за роботу в.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако. Він наголосив на важливості того, що вони роблять для громади і побажав вдячності від підопічних, які приходять за допомогою.

— У цій сфері можуть працювати тільки люди з великим серцем. Люди, які прийняли свідоме рішення присвятити частину свого життя тим, хто потребує підтримки. Ви щодня пропускаєте через себе проблеми та біди людей. Інколи доводиться бути психологом, інколи треба допомогти більш суттєво. Сьогодні ваша роль у суспільстві ще вагоміша. Роботи стало ще більше. Ви допомагаєте постраждалим під час війни військовим та цивільним. І це заслуговує окремої вдячності. Хай вистачає сил та енергії, аби й далі працювати задля людей. Міцного вам здоров’я, добробуту, тепла і затишку вашим оселям! Зі святом! — йшлося у вітальному слові в.о. міського голови.

 Після привітання працівникам соціальної сфери були вручені почесні відзнаки. За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Подяка Чернігівського міського голови оголошена:

    АЛЄКСЄЄВІЙ Маргариті Миколаївні, директорці Чернігівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чернігівської міської ради;
    ГАЛІМСЬКІЙ Валентині Миколаївні, соціальній робітниці відділення соціальної допомоги вдома №1-Д Чернігівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради;
    ІВАНИЦЬКІЙ Наталії Володимирівні, соціальній робітниці відділення соціальної допомоги вдома №1-Д Чернігівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради;
    КІЛІПУТІ Ірині Дмитрівні, заступниці начальника відділу по нарахуванню соціальних виплат управління адресних соціальних допомог департаменту соціальної політики міської ради;
    КУЗЬМЕНКО Світлані Вікторівні, соціальній робітниці відділення соціальної допомоги вдома №2-Н Чернігівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради;
    КУЧЕРЯВІЙ Наталії Володимирівні, соціальній працівниці ІІ категорії відділення організації надання адресної натуральної допомоги Чернігівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради;
    РИБАК Олесі Анатоліївні, заступниці начальника відділу у справах осіб з інвалідністю управління державних соціальних гарантій та розвитку соціальних послуг департаменту соціальної політики міської ради;
    ФЕДУСЬ Олені Григорівні, головній спеціалістці відділу по роботі з внутрішньо переміщеними особами управління державних соціальних гарантій та розвитку соціальних послуг департаменту соціальної політики міської ради;
    ЧЕРНЯК Юлії Михайлівні, начальниці відділу моніторингу соціальних виплат управління адресних соціальних допомог департаменту соціальної політики міської ради;
    ШИБИРИНІЙ Світлані Петрівні, соціальній робітниці відділення соціальної допомоги вдома №2-Н Чернігівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради.

Вітаючи своїх колег, керівниця департаменту соціальної політики міської ради Ірина Марчук зауважила:

— Я хочу, щоб ми завжди працювали як єдиний великий і сильний колектив. Ми займаємо досить вагоме місце і в органах місцевого самоврядування, і в системі соціального захисту населення. Постійно і дуже багато викликів нам потрібно вирішувати, адже програма соціального захисту дуже різноманітна, відповідно до питань сьогодення. Хочу подякувати за вашу працю, кожен з вас на своєму робочому місці й віддається своїй роботі повністю.

     

Пресслужба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини