На гостини до митників завітали вихованці Чернігівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей
Давні традиції благодійності склалися у колективі Чернігівської митниці. Минулого року співробітники митниці започаткували ще одну - запрошувати маленьких підопічних до себе на гостини.
Напередодні Дня Святого Миколая маленькі вихованці Чернігівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації разом з директором та вихователями завітали до митниці. Для гостей співробітники митниці приготували кілька приємних сюрпризів. Спочатку показали як працюють співробітники митниці.
Найбільше зацікавила дітей робота кінологічних команд митниці та використання технічних засобів митного контролю для пошуку заборонених до переміщення через кордон предметів.
Головні інспектори служби по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил Тетяна Дайнеко та Ігор Жердєв запропонували дітям спробувати себе у ролі майбутніх митників та "попрацювати" у парі з чотирилапими помічниками - Джессі та Мелвіном.
Вітаючи дітей з Днем Святого Миколая, заступник начальника митниці - начальник служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Чернігівської митниці Віталій Мельник розповів про давні традиції свята, побажав маленьким гостям всіляких гараздів та щасливої долі.
Наприкінці заходу щиро дякували митникам дітлахи, кожен з яких тримав в руках по декілька подарунків. А самою великою втіхою для дорослих стали щирі посмішки на обличчях малечі.
Останні новини Чернігівщини
Про заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів та грантову підтримку від МОМ – у діалозі влади з бізнесом 10:19
Онлайн-зустріч «Діалог влади та бізнесу» була присвячена безпеці та стійкості бізнесу. Питання стосувалися, зокрема, вибухонебезпечних предметів та відповідних заходів при їх виявленні.
Павло Іллюша виборов бронзу Кубка Світу з боксу в Індії 09:46
З 16 до 20 листопада в місті Нью-Делі (Індія) відбувся Кубок Світу з боксу під егідою World Boxing.
єВідновлення: двоє чернігівців отримають компенсацію за пошкоджене житло, ще двоє — за знищене 09:16
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада затвердив чергові рішення комісій з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені / знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.
Наш обов’язок – пам’ятати: в обласному центрі вшанували жертв голодоморів 08:43
22 листопада до меморіального заходу біля П’ятницької церкви у Чернігові приєдналися представники державних органів, історики, молодь, громадські активісти та усі небайдужі.
Поліція документує наслідки чергової атаки рф на Чернігівщині, унаслідок якої постраждав рятувальник 08:20
Вночі та вранці 23 листопада російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками.