У Домниці грають у футбол і ловлять втікачів
Працівники Домницького виправного центру щомісяця проводять тренування. А ще цей дружний колектив гуртом займається спортом, їздить на екскурсії та відзначає свята.

Крок до волі
У штаті Домницького виправного центру №135 Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області усього 11 жінок, решта 66 – чоловіки. Це враховуючи офіцерів та вільнонайманий персонал – бухгалтерів, економістів, соціальних працівників та інших.
– Ситуації різні виникають, – зауважує начальник сектору по роботі з особовим складом старший лейтенант внутрішньої служби Світлана Павленко. – Буває, що засуджені тікають, то в таких випадках стають у нагоді навички, відпрацьовані під час щомісячних тренувань особового складу. Наш виправний центр – це для засуджених фактично найближчий крок до волі. Вони мають право телефонувати з таксофонів. Якось один отак подзвонив і дізнався, що його покинула дівчина – і ну тікати. Завдяки злагодженим діям, відпрацьованим у ході тренувань, група перехвату спільно з правоохоронцями спіймали ревнивця.
Гуртом веселіше
За словами Світлани Володимирівни, аби колектив їхнього виправного центру працював дружно та злагоджено, тут влаштовують і позаробочі заходи. Їздили групою працівників до музею Григорія Верьовки у Березну, влаштували для дітей співробітників свято-конкурс «Юні дарування». А напередодні новорічних свят за рахунок профспілкових коштів поїдуть разом із дітьми у Київ до святкової ялинки.
Тема спорту у Домницькому виправному центрі – особлива. Тут гуртом грають у футбол, волейбол. Деякі співробітники регулярно беруть участь в обласних змаганнях з рукопашного бою, ігрових видів спорту, демонструють успіхи на всеукраїнських турнірах з гирьового спорту та офіцерського триборства.
У Домниці чекають на молодих освічених спеціалістів. Тут, до речі, можна отримати направлення на бюджетну форму навчання для отримання фаху спеціаліста державної кримінально-виконавчої служби. І є усі шанси навчатися у найбільш престижних вишах країни.
Шукають підхід
– Робота наша відповідальна і з психологічної точки зору непроста, – додає Світлана Павленко. – Адже під наглядом маємо дві сотні засуджених. І у кожного – своя зламана доля, свій непростий характер. Тож намагаємося до кожного підібрати підхід, з кожним налагодити контакт.
– Найближче до засуджених – молодші інспектори відділу нагляду та безпеки, таких у нас 37, – каже Світлана Володимирівна. – Хочу, зокрема, особливо відзначити сумлінну роботу Сергія Могилевця, Павла Миленка, Андрія Сучка, Олександра Кравченка, Владислава Чепурного, Олександра Заїки, Володимира Салуяна, Олександра Копила. Молоді колеги повинні брати з цих працівників приклад.
http://nslovo.com/blog/u-domnytsi-hrayut-u-futbol-i-lovlyat-vtikachiv-foto
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.