Чернігівська поліція повідомила підлітку про підозру у жорстокому поводженні з голубом
Поліцейські довели причетність 15-річного чернігівця до жорстокої розправи над птахом та повідомили йому про підозру у скоєнні злочину.
30 вересня під час моніторингу соціальних мереж поліцейські виявили відео, на якому хлопець у компанії підлітків б’є птаха об землю та жорстоко поводиться з ним. Такі дії призвели до смерті голуба.
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції негайно відреагували на побачене. Поліція одразу встановила причетного до злочину (це 15-річний хлопець), а також всіх учасників інциденту.
Підлітку повідомили про підозру у жорстокому поводженні з твариною в присутності неповнолітніх (частина 2 статті 299 Кримінального Кодексу України). Такі дії караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років. Відповідальність за цей злочин настає з 14 років.
Досудове розслідування триває.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18
Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.
У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37
Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.
У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06
Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.
Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25
У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.
Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04
З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.