Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 10:36:19

Менська громада потрапила до п'ятірки кращих проєктів програм «Громада 4.0»

26.10.2023   15:22Агенцiя

Для участі у програмі «Акселератор цифрової стійкості громада 4.0» було обрано 52 громади з різних регіонів України, які працюють над впровадженням цифрових інновацій. Менщина потрапила у п'ятірку кращих.

Програма «Акселератор цифрової стійкості громада 4.0» допомагає впроваджувати цифрові технології, що полегшують роботу та покращують діяльність. У рамках програми було обрано 52 громади з різних регіонів України, які працюють над впровадженням цифрових інновацій. Менська громада брала участь у проєкті і, за версією Міністерства цифрових трансформацій України, проєкт громади відзначили як один з п’яти найкращих.

У Києві 17 жовтня відбувся фінальний етап. У завершальному заході семимісячної акселераційної програми взяли участь представники 21 громади. Вони презентували свої проєкти експертам, представникам державних структур, бізнесу, громадських організацій та медіа.

 

Менська команда напрацювала проєкт «Цифровий щит», який захищатиме від кіберзагроз е-ресурси органу місцевого самоврядування громади.

– Той, хто не хоче цифровізувати процес управління та надання послуг у громадах, повинен відмовитися від ноутбука і попрацювати деякий час з друкарською машинкою або з паперовими документами, – переконаний секретар Менської міської ради Юрій Стальниченко. – Ось тоді швидко прийде розуміння, що цифровізація – необхідність сьогоднішнього дня. Створення «Цифрового щита» спрямоване не тільки на потреби Менщини, а буде пілотним для впровадження і в інших громадах Чернігівщини та України.

Програма «Акселератор цифрової стійкості громада 4.0» реалізується міжнародною організацією SocialBoost за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми «U-LEAD з Європою».

сусіди.city

 

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини