Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 липня, 00:19:51

Двоє чернігівців постануть перед судом за незаконне переправлення військовозобов’язаних за кордон через систему «Шлях»

26.10.2023   12:17Агенцiя

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох мешканців м. Чернігова за фактами незаконного переправлення осіб через державний кордон України, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 332 КК України).

За даними слідства, обвинувачені під час дії воєнного стану налагодили канал виїзду за кордон військовозобов’язаних чоловіків. Використовуючи особисті зв’язки, місцеві мешканці підшукували клієнтів, яким в подальшому за допомогою підроблених документів про їх працевлаштування та неправомірного внесення даних до системи «Шлях», надавалося право безперешкодного перетину державного кордону під виглядом водіїв автотранспортного підприємства, яке має ліцензію на міжнародні перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими СУ ГУНП в Чернігівській області, за оперативного супроводу співробітників ГОРВ 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого, підрозділів кримінальної поліції ГУНП в Чернігівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Чернігівська обласна прокуратура

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини