Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 01:44:23

Робота без права на помилку: вибухотехніки обласної поліції продовжують очищувати Чернігівщину від небезпечного заліза

22.10.2023   09:48Агенцiя

Нерозірвані снаряди, міни, ручні гранати, вибухові елементи касетних боєприпасів – на території Чернігівщини залишається ще багато небезпечних боєприпасів.

Поліцейські вибухотехніки продовжують очищувати нашу землю від небезпечного заліза та застерігають громадян від відвідувань лісів і полів.

 Співробітники вибухотехнічного підрозділу обласної поліції постійно виявляють та знешкоджують залишені російськими військами вибухові пристрої. Поліцейські активно працюють над розмінуванням як поблизу Чернігова, так і у віддалених населених пунктах.

Особливо багато вибухових предметів і пасток знаходяться у місцях, де точилися запеклі бої, на позиціях російських військ тощо.

Саме тому поліцейські наполегливо закликають громадян утриматися від відвідування таких місць та слідкувати, аби цього не робили діти.

Шановні громадяни! Пам’ятайте, що від вашої пильності та дотримання безпекових правил можуть залежати життя та здоров’я – ваші та ваших близьких!

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини